Mart 3, 2021
Beşiktaş’ta 5 futbolcu için kelam Sergen Yalçın’da

Beşiktaş’ta 5 futbolcu için kelam Sergen Yalçın’da


son dakika Beşiktaş’ta 5 futbolcu için kelam Sergen Yalçın’da haberleri,

Beşiktaş İdaresi dönem sonunda kulüple kontratları yahut kiralık mukaveleleri sona erecek oyuncular için şimdiden harekete geçmeye hazırlanıyor. Kiralık isimler Ghezzal, Rosier ve Montero için için teknik yönetici Sergen Yalçın’ın raporuna nazaran hareket edilecek ve gerekirse kulüpleriyle temasa geçilecek. Siyah beyazlılar; Atiba ve Dorukhan için de adım atmayı planlıyor.

ROSIER iÇiN PAZARLIK

Bu 5 isimden de mutlu olan idare Ghezzal için Leicester’dan “Sezon sonu görüşelim” karşılığı aldı. Rosier için Sportingli mevkidaşlarıyla görüşen Yönetici Erdal Torunoğulları Portekiz grubunun 4 milyon Euro’luk isteğiyle karşılaştı. Siyah beyazlı kulüp bu sayısı 2.5 milyon Euro’ya çekmeye çalışacak. Dönem başında 1 yıllık kontrat imzalanan Atiba’nın ailesiyle görüşüp futbola devam edip etmeme konusunda bir karar vermesi bekleniyor.

DORUKHAN MEÇHULLÜĞÜ

İdarenin bir türlü fiyatta anlaşamadığı Dorukhan için belirsizlik sürüyor. Yönetici Emre Kocadağ’ın oyuncu ve menajeriyle beş kere masaya oturduğu lakin muahede sağlayamadığı belirtildi. Dorukhan’ın son olarak yıllık 7 milyon TL garanti para ve maç başına 100 bin TL’yi kabul etmediği öğrenildi.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar