Mart 5, 2021
Birçok İddiası Tutan Altcoin Kâhini: 6 Altcoin Patlayacak ve Bu Dev Düzeyleri Görecek!

Birçok İddiası Tutan Altcoin Kâhini: 6 Altcoin Patlayacak ve Bu Dev Düzeyleri Görecek!

Son dakika Birçok Varsayımı Tutan Altcoin Kâhini: 6 Altcoin Patlayacak ve Bu Dev Düzeyleri Görecek! haberi ,

Başarılı kestirimlere imza atan usta analist vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo), yeni altcoin varsayımlarını paylaşıyor. Analist, Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB)’in önümüzdeki aylarda Bitcoin’i gölgede bırakmaya hazır olduğunu söylüyor. Ayrıyeten analist, patlayacağına inandığı altcoin’leri paylaşıyor.

vilayet Capo Of Crypto: Ethereum önümüzdeki aylarda Bitcoin’i gölgede bırakmaya hazır

Yeni tahlilinde bölümde “il Capo Of Crypto” olarak bilinen analist, BTC manşetlerde yer alırken parasının Ethereum‘da olduğunu söylüyor. vilayet Capo Of Crypto bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İşte benim bahsim: ETH, bu yıl BTC’den daha yeterli performans gösterecek. ETH benim en büyük ikinci çantam. Bu kâfi bahis.

Kripto stratejistine nazaran, Ethereum için Bitcoin’e (ETH/BTC paritesinde) karşı %194’ün üzerinde artış gösterecek. vilayet Capo Of Crypto bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH/BTC paritesi 0,10 yazıldı…

vilayet Capo Of Crypto: Eylül 2019’dan beri BTC’ye karşı yükselişte ve her dürtü bir evvelkinden daha güçlü

vilayet Capo Of Crypto, ETH’nin son 16 ayda Bitcoin’e karşı nasıl güçlü ve istikrarlı bir yükseliş eğiliminde olduğunu göstererek analizini daha da ileri götürüyor. vilayet Capo Of Crypto hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH ile ilgili pek çok latife görüyorum. Gerçek şu ki Eylül 2019’dan beri BTC’ye karşı yükselişte ve her dürtü bir evvelkinden daha güçlü…

vilayet Capo Of Crypto: Bu 5 altcoin patlayarak bu düzeyleri görecek

vilayet Capo Of Crypto ayrıyeten Binance Coin’de Bitcoin’e (BNB/BTC) karşı uzun vadeli bir yükseliş görüyor. Analist, paritenin kısa vadede düzelmesini beklemesine karşın, yıl sonunda 0,02’ye yükselmeden evvel BNB/BTC paritesinde bina dayanağını 0,0025’in üzerinde görüyor. Ayrıyeten vilayet Capo Of Crypto, bu boğa döngüsünde patlatmasını beklediği dört altcoin projesini yakından izliyor. 

Analist, Chainlink’in (LINK) 15 dolarlık takviyesi tuttuktan sonra %194’ün üzerinde artma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. Analist, Syntropy (NOIA)’nin 2 doları görmesinin “kaçınılmaz” olduğunu belirtiyor. vilayet Capo Of Crypto’ya nazaran, Sandbox (SAND) fiyatı 1 doları ve Litentry 30 doları görmeye hazır.

İşte vilayet Capo Of Crypto’nun başarılı varsayımları

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, 2020 yılının başlarında vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da başarılı bir formda bildi. vilayet Capo Of Crypto, başka altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de hakikat bir halde kestirim etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin kestirimlerini dikkatle izliyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar