Şubat 26, 2021
Erol Bulut: “Fenerbahçe’yi kimse tehdit edemez”

Erol Bulut: “Fenerbahçe’yi kimse tehdit edemez”


son dakika Erol Bulut: “Fenerbahçe’yi kimse tehdit edemez” haberleri,

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Erol Bulut, Göztepe maçı öncesinde yayıncı kuruluşa bir defa daha reaksiyon gösterdi.

Yayıncı kuruluşun tavrının değişmediğini söyleyen Bulut, “Yayıncı ile ilgili dertler var. Fenerbahçe olarak adımımızı attık lakin yayıncının tavrını, bize adım atılmadığını gördük. Geçen hafta maçtan sonra stüdyoda yapılan açıklamalar, Kemal Ademi’nin kaçırdığı konum ile ilgili açıklama olmuştu. Rica ediyoruz yayıncıdan ve stüdyodaki arkadaştan, neyi kastediyor, ima ediyor. Bilmek isteriz. Bizim adımı atmamıza karşın yayıncının üst seviye yöneticisi tehdit edici açıklamalar yaptı. Fenerbahçe’yi hiç kimse, hiçbir formda tehdit edemez, hiç kimse! Fenerbahçe en ağır halde karşılık verir. Maalesef bu duruma geldi. Türk futbolunu bir yere getirmeye çalışıyoruz daima birlikte. Başta yayıncı kuruluşun bunun başlangıcını yapması gerekirdi. Türk futbolunu nereye getirdiklerini bir düşünsünler.” sözlerini kullandı.

GÜNTEKİN ONAY: “ADEMI F.BAHÇE OYUNCUSU DEĞİL”

Güntekin Onay ise akabinde Kemal Ademi için yaptığı yorumla ilgili, “Siz ne demek istediğimi çok uygun biliyorsunuz. Hayatımda hiçbir oyuncuyu, Erzurum’da iki hafta evvel kırmızı kart gören oyuncuyla ilgili de bir şey demek istedim. Ademi birinci transfer olduğunda Fenerbahçe oyuncusu olmadığını söylemiştim. Bizimki büsbütün performans tenkididir. Karagümrük’te golü yok. Bunu izaha gerek var mı?” dedi.
RASHED AL-MARRI NE DEMİŞTİ?

Digiturk Spordan Sorumlu Küme Lideri Rashed Al-Marri, Fenerbahçe’nin tavrına reaksiyon göstermişti.

Rashed Al-Marri “Özrümüzü, açıklama saat 19.05’te yapılmış diye beğenmediler. Fanatik Fenerbahçelilerin olduğunun farkındayız. Biz bir iki hafta bekleyelim dedik. Lakin bir noktadan sonra siz bizim logomuzu yasa dışı halde kullanırsanız bu sorun olur. Londra’daki hukuk kanadımız bu işe el koyabilir. Tişörtleri çıkarın, ne söylemek istiyorsanız söyleyin hiçbir sorun yok. Bizim için yeterli olan şey Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’un düzgün olması. Şayet bu ekipler düzgün olursa güzel bir ligimiz olur. Günün sonunda bu dört kadro ya da öteki birinin şampiyon olması bizi ilgilendirmez.” açıklamasını yapmıştı.

Ayrıyeten Rashed Al-Marri, “Hande Sümertaş kamera açısıyla, reji odasının ne olduğunu bile bilmiyor. Onun yalnızca spor içeriklerinin alımıyla ilgili bir vazifesi var. Bizim objektif olmama üzere bir durumumuz asla olamaz. Bir yandan da benim sunucuma, muhabirime günaşırı baskı yapamazsınız. Benim basın özgürlüğümü elimden almaya çalışıyorsunuz. Kimse şirketimizden birinin kovulmasını isteyemez. Tehdit ettiğiniz boykot kampanyası sizi soruna düşürür, parayı kesersek size gelecek para azalmış olur.” tabirlerini kullanmıştı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar