Mart 3, 2021
Ersun Yanal: “Yaptığımız tüm duruş kazanmak için!”

Ersun Yanal: “Yaptığımız tüm duruş kazanmak için!”


son dakika Ersun Yanal: “Yaptığımız tüm duruş kazanmak için!” haberleri,

Üstün Lig’in 26. haftasında Gaziantep ile 0-0 berabere kalan Fraport TAV Antalyaspor’un teknik yöneticisi Ersun Yanal, kazanmak istediklerini lakin başarılı olamadıklarını söz ederek, “Ligin 37 puan üstündeki kademeye geçmek ve orada üstlere gitmek istiyoruz.” dedi. 

Yanal, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında, bugün planını uygun oynayan bir ekibe karşı çaba ettiklerini tabir etti. 

Kendilerinin de çok daha organize olmaya çalışan bir grup olduklarını anlatan Yanal, şunları kaydetti:

“Oyuncularımız da bu hususta iştahlı. Bugün istediğimiz, kazanmaya yönelik savunmayı iyi yaptık. Oradan geçişlerde de rakibi zora soktuk. Kazanacak çok fazla durum bulduk. Çalıştığımız tertipleri yeterli uyguladık. Gelişmekte olan ve bu mevzuda iştahlı bir kadroyuz. Önümüzdeki maçlara bakacağız.”

Yanal, 12 maçtır yenilmediklerinin hatırlatılması üzerine, şöyle devam etti:

“Biz kazanmak için çaba ediyoruz. Grup oyununda da kazanma stratejisi geliştiriyoruz. Yaptığımız tüm duruş, çalışma kazanmak için. Bunu geliştirmeye çalışıyoruz. Bugün de kazanmak istedik lakin olmadı. Ligin 37 puan üstündeki kademeye geçmek ve orada üstlere gitmek istiyoruz. Oyunumuzu geliştirip daha âlâ oynamak istiyoruz. Biz sayıları çok önemsemiyoruz. Bizi ilgilendiren şey, kazanmak.”

Maç sırasında sakatlanarak hastaneye kaldırılan Orgill hakkında ise Yanal, “Herhangi bir sorunu yok. Ortamıza katılacak. Bizimle uçakta olacak.” diye konuştu.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar