Mart 3, 2021
Fenerbahçe’de Mesut Özil ve Dimitris Pelkas heyecanı!

Fenerbahçe’de Mesut Özil ve Dimitris Pelkas heyecanı!


son dakika Fenerbahçe’de Mesut Özil ve Dimitris Pelkas heyecanı! haberleri,

Fenerbahçe’de Mesut Özil ve Dimitris Pelkas heyecanı yaşanıyor.

Ekibin ofansif manadaki etkisiz oyununun sona ermesi için bu ikilinin bir ortada oynaması bekleniyor. Ligin birinci yarısında Mesut Özil şimdi ekipte yok iken Pelkas atak aksiyonlarında oyun liderliğini tek başına yapmaya çalışıyordu.

Son Karagümrük maçında ise Özil birinci 11’deydi. Pelkas ise sakatlığı sebebiyle bu maçta kadroda değildi. İkili birinci kere bir arada bugünkü Göztepe maçında alanda olacak.
Dünya futbolunun son periyotta yetiştirdiği en kıymetli yaratıcı orta alanlardan biri olan Mesut, imza merasiminde yaptığı açıklamada grupta en çok beğendiği ismin Pelkas olduğunu söz etmişti.

Bu hafta Mesut ve Pelkas ikilisi birinci kere gerçek manada birlikte çalışabildi. Taktik çalışmalardaki ahengi teknik heyeti mutlu ederken ikilinin Samandıra’daki bu performansını bugünkü maçta da alana yansıtması hedefleniyor. Mesut tekrar oyunun merkezinde yer alacak. Daha evvel bu bölgede Pelkas forma giyiyordu. Mesut Özil’in gelişiyle Pelkas kanatta maça başlayacak. Fakat ikilinin müsabaka esnasında vakit zaman yer değiştireceği söz edildi. Thiam ya da Enner Valencia’nın ileri uçta, Osayi-Samuel’in de kanatta misyon yapacağı bugünkü 90 dakikada sarı-lacivertliler birinci defa ofansif manada bir maça bu kadar güçlü çıkacak.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar