Mart 7, 2021
Feyzullah Küçük: “Oğlum Galatasaraylı değil”

Feyzullah Küçük: “Oğlum Galatasaraylı değil”


son dakika Feyzullah Küçük: “Oğlum Galatasaraylı değil” haberleri,

Zorbay Küçük’ün babası Feyzullah Küçük oğlunun ve kendisinin Galatasaray taraftarı olduğu argümanlarına karşılık verdi.

Beyaz TV’ye konuşan Feyzullah Küçük, “Ben Galatasaray alryapısında fiili çalışmadım. 2005 yılında Galatasaray Büyükçekmece Futbol Okulu’nda çalışıyordum. Onu da kapattım. Rahatsızlık duyuyorum daima Galatasaray ile ilgili bir şey olunca bu olayın gündeme gelmesini. Ben gözümü Adanaspor’da açtım. 1972 yılından beri turuncu-beyaz Adanasporluyun. Adanaspor’dan diğer grup tutmuyorum.” diye konuştu.

Oğlu ile ailevi nedenlerden ötürü uzun yıllardır görüşmediğini söyleyen Baba Küçük, “Zorbay’la uzun müddettir görüşemiyoruz. Zorbay 1. evliliğimden, 2. evliliğimden de ayrıldım şu anda bekarım. 16-17 yıldır görüşmedik. En son ameliyat olduğunda gittim geçmiş olsun dedim. Bir görüşmemiz orada oldu, ondan sonra olmadı. Biz küs değiliz. Görüşmeme imkanı var, ailesel bir durum bu.” açıklamasını yaptı.

Oğlunu profesyonel futbol oynamadığını, çocuk yaşta Adanaspor altyapısında oynadığını lakin daha sonra eğitim ve hakemlik mesleğine odaklandığını söyleyen Küçük, oğlunun ekip tutmadığını şu sözlerle ifade etti:

“Oğlum çok yetenekli, onun dışında çok yetenekli hakemlerimiz de var. Bunları da Türk futboluna kazandırmak gerekiyor. Adanaspor altyapısına geldi 1 sene. Sonra okuluna devam etti. Ağabeğinin teşvikleriyle hakem oldu. Şu anda da rastgele bir kadrosu tuttuğunu bilmiyorum.”

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar