Şubat 26, 2021
Son Dakika: Ripple Fiyatı Binance’de Çöktü! Milyarlarca Dolarlık Tasfiye

Son Dakika: Ripple Fiyatı Binance’de Çöktü! Milyarlarca Dolarlık Tasfiye

Son dakika Son Dakika: Ripple Fiyatı Binance’de Çöktü! Milyarlarca Dolarlık Tasfiye haberi ,

Ripple fiyatı dakikalar içinde çift haneli bir düşüş gördü. Lakin Ripple, yeniden de en makus performans gösteren altcoin değil.

Ripple fiyatı dakikalar içinde yüzde 12 oranında düşüş gördü

Piyasa pahası açısından en büyük yedinci kripto para ünitesi olan Ripple (XRP), kısa müddet evvel Binance borsasında 50 dakika içinde yüzde 12 oranında düştü. Ripple 0,472 dolara kadar düştü ve evvelki çıkarlarını sildi. Bu ani çöküşün akabinde, kripto para ünitesi şu anda 0,52 dolardan süreç görürken etkileyici bir toparlanma gerçekleştirmeyi başardı.

Kripto para piyasası, en büyük kripto para olan Bitcoin‘in kısaca 54.000 dolara düzeyine inmesinin akabinde vadeli süreç borsalarında büyük ölçüde likidasyon gördü. Bybt datalarına nazaran, son 24 saatte 1,7 milyar dolar bedelinde kripto para ünitesi tasfiye edildi. Ayrıyeten piyasa bedelinden 1,2 milyar dolar sadece 12 saatte silindi.  XRP, 85,7 milyon dolar ile toplam likidasyon ölçüsüne nazaran dördüncü sırada (sadece Binance Coin, Ethereum ve natürel ki Bitcoin’in arkasında).

1,7 milyar dolar bedelinde kripto para ünitesi tasfiye edildi

Binance Coin acımasız bir düzeltmeye katlandı. Kripto para, evvelki gün 348 dolara yükseldikten sonra 20 Şubat’ta 249 dolara düştü. Genel olarak XRP ve Binance Coin, birinci ondaki en makûs performans gösteren iki kripto para ünitesi. Bunların akabinde Litecoin ve Bitcoin Cash geliyor.

Bu ortada Ripple kurucu ortağı ve Stellar’ın mucidi Jed McCaleb, milyonlarca XRP kripto para ünitesini piyasaya boşaltmaya devam ediyor. Bu hafta boyunca Jed McCaleb, günlük olarak daima olarak 38 milyon token sattı. Leonidas Hadjiloizou’ya nazaran, Jed McCaleb’ın hala 2,49 milyar XRP’si var. Fakat bu XRP satışlarının kripto para ünitesinin düşen ticaret hacmi nedeniyle önümüzdeki hafta azalması bekleniyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar