Mart 3, 2021
Tanınan Altcoin Bu Gelişme Sonrası Patlama Yaptı

Tanınan Altcoin Bu Gelişme Sonrası Patlama Yaptı

Son dakika Tanınan Altcoin Bu Gelişme Sonrası Patlama Yaptı haberi ,

Bir Altcoin bu hafta dikkat çekiyor. Pay senedi alımlarını kısıtlayan klasik aracı kurumlarla ilgili son tartışma, tokenize menkul değerlere olumlu bir ışık tuttu. Bu nedenle Ravencoin üzere projelere olan ilgi arttı.

Altcoin Ravencoin Fiyatı Fırladı

Ravencoin (RVN) fiyatı, yeni bir satın alma hacmi dalgası ile karşılaştı. Projenin fiyatı son 20 günde artmaya başladı.

Cointelegraph Markets ve TradingView’den gelen bilgiler bir koine işaret ediyor. RVN 29 Ocak’ta 0,016’dan, 20 Şubat’ta tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,261 dolara geldi.

27 Ocak’ta proje Twitter’dan bir duyuru paylaştı. Bu paylaşım hesaptaki aktivitede bir artış olduğunu gösteriyor:

“Borsa dönüşüyor. Ravencoin, hizmetler oluşturmak yahut varlık ihraç etmek isteyenler için burada. “

O vakitler, r / Wallstreetbets’in GameStop paylarında short durumu alanları sıkıştırma periyoduydu. Ayrıyeten klasik finans piyasaları baskı altındaydı.

29 Ocak’ta bir tweet’te ise şu duyuru ile karşılaşıyoruz:

“Ravencoin, büyük bir kullanım durumu olarak menkul değerler ile özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Bilhassa, yanılgılı defterler nedeniyle kamu piyasalarında görülen problemler, dağıtılmış defter teknolojisi ile çözülecek.”

RVN, fiyatı 0,023 dolara kadar düşüren bir düzeltme kademesine girmeden evvel tweet’i takiben kısa bir müddet 0,036 dolara yükseldi.

Artan Twitter Hacmi, Son Ani Yükselişten Evvel Geldi

Cointelegraph Markets Pro’dan gelen VORTECS dataları şu sonucu ortaya koydu. Son fiyat artışından evvel 17 Şubat’ta RVN için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı.

Cointelegraph’a özel VORTECS  skoru, piyasa hassaslığı, süreç hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter faaliyeti dahil olmak üzere data noktalarının bir kombinasyonundan elde edilen tarihi ve aktüel piyasa şartlarının algoritmik bir karşılaştırmasını sunuyor.

Üstteki grafikte görüldüğü üzere, VORTECS ™ skoru 14 Şubat’ta 56’nın altına düştü. Akabinde RVN’nin fiyatı 0,074 $’dan mevcut fiyatına yükselmeye başlamadan kısa bir müddet evvel 17 Şubat’ta 0,157 dolara yükseldi.

RVN için alım satım hacimleri, yükselen fiyatının yanı sıra yeni tepelere çıkmaya devam ediyor. Buna nazaran toplam piyasa kıymeti 1,2 milyar doların üzerine çıktı. Sonuç itibariyle bu gelişme Ravencoin’i tek boynuzlu atlar listesine en son eklenen koin haline getirdi.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar