Şubat 26, 2021
Ünal Karaman: “Futbol bazen böyledir”

Ünal Karaman: “Futbol bazen böyledir”


son dakika Ünal Karaman: “Futbol bazen böyledir” haberleri,

Spor Toto Harika Lig’in 26. haftasında deplasmanda Fenerbahçe’yi 1-0 mağlup eden Göztepe’de teknik yönetici Ünal Karaman, müsabakanın akabinde açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’ye karşı 3 puanı hak ettiklerini söyleyen Karaman, “Geçmiş istatistiklerle ilgilenmiyoruz. Bir an evvel kendimizi üstlere atmak istiyorduk. Buna nazaran, âlâ hazırlandık. Bizim için alınması gereken 3 puandı. Topluluğumuza armağan olsun. Memnunuz. Çok akılcı oynadık. Oyuncularım uygun uğraş ettiler. Son vuruşlarda ve final paslarında daha dikkatli olsak daha farklı olurdu. Fenerbahçe’nin şuurlu gelip konum yarattığını hatırlamıyorum. Karamboller yalnızca. 90 dakikada da bu türlü konumlar olağan. Oyun ve çabayı düşününce 3 puanı hak ettik. Maç kaybederken de söylüyorduk, oyuncuların dönüşü uygun. Sonuçlandıramıyorduk yalnızca. Kaybettiğimiz maçlarda bile kazanacak gücümüz vardı alanda. Futbol bazen böyledir. Aslan hissesi oyunculara aittir. Özverili çalıştılar. Harika bir dostlukları var. Topluluğumuzu ilerleyen süreçte daha farklı maksatlar olacak. Yarıda başlamak zordur fakat kendimizi biraz daha huzurlu olacağımız, topluluğa yakışan bir yere yükseltmeliyiz.” tabirlerini kullandı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar