Şubat 26, 2021
Ünlü Yatırımcı: Bitcoin Sıfır’a altın ise Bu Devasa Düzeylere Gidiyor!

Ünlü Yatırımcı: Bitcoin Sıfır’a altın ise Bu Devasa Düzeylere Gidiyor!

Son dakika Ünlü Yatırımcı: Bitcoin Sıfır’a altın ise Bu Devasa Düzeylere Gidiyor! haberi ,

Tanınan altın savunucusu, birebir vakitte sadık bir Bitcoin eleştirmeni olan Peter Schiff, kritik iddialarda bulunuyor. Birçok kişinin yükseliş iddiaları yaptığı Bitcoin için Peter Schiff, sıfır’a işaret ediyor. Peter Schiff, altın’ın ise iki yıl içinde 50.000 dolara ulaşacağını vurguluyor.

Peter Schiff: Bitcoin fiyatında 100.000 dolar süreksiz fakat sıfır kalıcı

Bitcoin fiyatının 50.000 doların üzerinde yükselmesinin akabinde Peter Schiff, fiyatın potansiyel olarak 100.000 dolara kadar çıkabileceğini tez ediyor. Ancak altın savunucusu, fiyatın orada durmayacağını kelamlarına ekliyor. Peter Schiff, Bitcoin’in hala bir balon olduğu ve varlığın pahasının, fiyatlar sıfır’a düşebilecek kadar süratli hareket ettiğini belirtiyor. Peter Schiff mevzuya yönelik şunları söyledi:

 Artık Bitcoin 50.000 dolara ulaştığına nazaran, 100.000 dolara kadar bir hareketin göz arkası edilemeyeceğini kabul etmeliyim. Ancak sıfır’a inme de göz gerisi edilemez. 100.000 dolara kadar süreksiz bir hareket mümkün olsa da sıfıra hakikat kalıcı bir hareket kaçınılmazdır. Kumar oynamak istemiyorsan altın al.

Peter Schiff: altın alın! Fiyatlar iki yıl içinde 50.000 doları görecek

Peter Schiff’in dijital para üniteleri konusundaki yaklaşımı son yıllarda değişmedi. CNBC’ye konuk olan Peter Schiff, altın fiyatlarının iki yıl içinde 50.000 dolara ulaşacağını belirtti. altın Bitcoin’e karşı yer kaybetmeye devam ediyor. Peter Schiff üzere altın savunucuları için temel tartışma konusu, Bitcoin’in bir balondan öbür bir şey olmadığıdır. Peter Schiff mevzuya yönelik şunları söyledi:

Bir finansal varlık, fiyatı temelindeki bugünkü bedeliyle yahut gelecekteki kıymetiyle ilgili makul bir beklentiyle bağlantılı olmadığında ve fiyatın kıymetlenmesine ait yatırımcı kanaatinin yüksek ve kayıp korkusu düşük olduğunda bir balonun içindedir. 50.000 dolarlık Bitcoin, hepsinin en büyük balonu…

Peter Schiff’in açıklamalarına karşın, Bitcoin daima olarak altın’dan daha âlâ performans gösteriyor. Peter Schiff, argümanı için destekleyici bir nokta olarak BTC’nin yeni tepeleri sürdürmedeki istikrarsızlığına işaret ediyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar