Mart 5, 2021
2 yeni transfer üzere: Luyindama & Etebo

2 yeni transfer üzere: Luyindama & Etebo


son dakika 2 yeni transfer üzere: Luyindama & Etebo haberleri,

Kulübedeki yıldızlar Kasımpaşa ve Alanya maçlarında 11’de alana çıktı, performanslarıyla alkış aldı. İkilinin kusursuz oyunu, toplulukta da ‘iki yeni transfer’ formunda yorumlandı.

Marcao ile birlikte değişilmez ikili olan Luyindama, Donk’un başarılı oyunu sonrasında kulübeye çekilmişti. Bir yandan da oyun kurma özelliğinden yararlanmak ismine Donk’u tercih eden Fatih Terim, Hollandalı oyuncuyu kupadaki Alanya mağlubiyeti sonrasında 11’den kesti.

Kasımpaşa karşısında kuvvetli hava koşulları nedeniyle fizik gücü yüksek bir 11 alana süren Terim, savunmada Luyindama’yı, orta alanda da Etebo’yu görevlendirmişti.

Forma rekabeti artıyor

İki oyuncu da Lacivert-Beyazlılar karşısında harikulade bir oyun ortaya koyunca deneyimli hoca, evvelki günkü Alanya uğraşında de Luyindama ve Etebo’yu tercih etti.

İkili tekrar kusursuz bir oyunla teknik heyeti mest etti ve toplulukta bu performanslar ‘İki yeni transfer’ biçiminde yorumlandı. Oyuncuların yükselen performansı forma rekabetini de artıracak üzere görünüyor. 

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar