Şubat 26, 2021
Abra CEO’sundan Bitcoin ve Yakın Devir Düzeltme Açıklaması

Abra CEO’sundan Bitcoin ve Yakın Devir Düzeltme Açıklaması

Son dakika Abra CEO’sundan Bitcoin ve Yakın Periyot Düzeltme Açıklaması haberi ,

Abra CEO’sundan bugün kıymetli Bitcoin açıklamaları geldi. CEO’ya nazaran BTC 250.000 doları kıracak. Lakin onun öncesinde büyük bir düzeltme var.

Bitcoin Devasa Düzeylere Gelecek

Dijital ödeme platformu Abra CEO’su, Bitcoin’in yıl sonundan evvel 250.000 doları kıracağını söylüyor. Lakin kripto piyasalarının sağlıklı bir düzeltme için geç kaldığını düşünüyor.

Bill Barhydt, Peter McCormack ile yaptığı yeni söyleşide değişik tabirlere yer verdi. Barhydt, büyük bir BTC düzeltmesi gerçekleşmeden evvel 60.000 $ düzeyinde potansiyel direnç aradığını söylüyor. Barhydt’ın vurguları şu halde:

“Geriye dönüp baktığımda 44.000 $’a, 43.000 $’a yanlışsız bir düzeltme olmadı. Bu bağlamda 30.000’a düştüğümüzden beri %30’luk bir düzeltme olmadı. Aralık ayından bu yana devam ettiğimiz üst yanlışsız hareketle 60.000 dolar düzeylerine gelmek üzereyiz. Bir %30’luk düzeltme gelirse sonrasında fiyatın 85.000 ila 90.000 $’a çıkacağını görürüz. Bu durum olası Ağustos ayında gerçekleşecek. Stok akış modeline (S2F) bakarsanız, temelde bunun olması gerektiği vakit olduğu söyleniyor. Aslında bu modelin ne kadar gerçek olduğu nitekim tuhaf.”

Boğa Piyasasının Tepesi

Barhydt, Bitcoin’de kısa vadeli düşüş gösterse de, en büyük kripto varlığının daha yüksek potansiyele sahip olduğunu belirtiyor. Fakat boğa piyasasının doruğunun, büyük şirketlerin benimsenme oranına bağlı olabileceğini kestirim ediyor.

“İlginç olan, 100.000 $’a yaklaşmaya başladığınız Ağustos vakit dilimine geldiğinizde, PlanB’nin iki modelinin birbirinden ayrılması. Tek bir modele sahip olduğu için, başlangıçtaki stok, temelde 24 ay boyunca 100.000 $’da olduğumuzu söylüyor. Ve sonra, temelde bir sonraki basamaktan bahseden varlıklar ortası modeline kavuştu: “Yani, bu yıl 250.000 dolara ulaşıyoruz.

Geçen Aralık ayında, sizin programınızda Bitcoin’in 2021’in sonunda 100.000 dolar olacağını düşündüğümü söyledim. Hala bunun gerçek olduğunu düşünüyorum. Lakin bence Tesla üzere duyurular yapan bir küme Fortune 500 şirketi alana girerse, sayı çok süratli bir formda çeyrek milyon dolara çıkacaktır.”

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar