Mart 5, 2021
altın Analisti: İzleyin! Bu Düzey altın’ın Yazgısını Değiştirecek

altın Analisti: İzleyin! Bu Düzey altın’ın Yazgısını Değiştirecek

Son dakika altın Analisti: İzleyin! Bu Düzey altın’ın Bahtını Değiştirecek haberi ,

Tanınan altın analisti Rajan Dhall, yeni tahlillerini paylaştı. Geçen hafta analist, 1.767,2 dolar/ONS’a yakın düşük konsolidasyonun izlenecek değerli bir takviye düzeyi olduğu vurguladı. O vakitten beri sarı metalin fiyatı sıçradı ve tekrar yükselişe geçti. Lakin Rajan Dhall’a nazaran, fiyatlardaki baskı hala devam ediyor.

altın fiyatı tekrar yükselişe geçti! Tanınan analist piyasaları yorumladı

altın fiyatları yükselişe geçti ve yatırımcılarını sevindirdi. Ünlü emtia analisti ve uzmanı Rajan Dhall’da piyasaları yorumladı. Analiste nazaran, şu anda piyasayı izleme vakti. Rajan Dhall’a nazaran, daha düşük atılımlarda hacim artışları son vakitlerde çok daha besbelli hale geldi. Açıkçası analiste nazaran, bu bir anda değişebilir ve fiyat bir sonraki ortalama bedel alanı olan 1.814 dolar/ONS’a yaklaşırsa, hacme göz kulak olmalıyız.

Artan tarafta Rajan Dhall’a nazaran, bir sonraki direnç bölgeleri üstte belirtilen 1.814 dolar/ ONS alanı ve 1.858,9 dolar/ONS’dur. İkinci düzey, yılın başlarından itibaren dirence dönüşen çok güçlü bir evvelki dayanaktı. Lakin analiste nazaran, bu düzey Ağustos-Eylül 2020’de bir dayanak düzeyi olarak büyük bir tesire sahipti.

Rajan Dhall’a nazaran, 1.857 doların kırılması altın’ın mukadderatının değişebileceği yer

Piyasa daha düşük yüksekler ve daha düşük tabanlar yapmaya devam ederken analiste nazaran, sarı metal için görünüm hala düşüş eğiliminde. Fakat Rajan Dhall’a nazaran, 1.857 dolar/ONS’luk bir kırılma altın’ın yazgısının değişebileceği yerdir. Olumsuz tarafı analiste nazaran, mevcut dayanağın kırılması durumunda 1.676 dolar/ONS gündeme gelebilir.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar