Şubat 26, 2021
Beşiktaş’tan Mario Mandzukic açıklaması

Beşiktaş’tan Mario Mandzukic açıklaması


son dakika Beşiktaş’tan Mario Mandzukic açıklaması haberleri,

Beşiktaş İdaresi’nde transfer ve futbol yapılanması sorumlusu olarak vazife yapan Erdal Torunoğulları, çalışmalarıyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Torunoğulları, “Ocak ayında transferi isme nazaran değil kadronun oyun sistemine nazaran yapmaya uğraş ettik. Mesela Mario Mandzukic, mesleği aşikâr bir oyuncuydu. Ancak biz Cenk’in daha verimli olabileceğini düşündük. Beşiktaş formasıyla şampiyonluk yaşamış, bu havayı koklamış biriydi. Orta devirde risk alınmaz. Direkt gelip oynayıp katkı sunacak isim olması değerli. Hırvat oyuncu İtalya’ya gitti. Şimdi golü yok. Tahminen bize gelse aykırısı olurdu” sözlerini kullandı.

‘Yanlışları geçmişte yaşadık’

Deneyimli yönetici, yanılgılardan ders çıkardıklarını belirterek, “Sırf oyuncu aldık demek için transfer yapmıyoruz. Bu tıp yanlışları geçmişte yaşadık. Transferde kesinlikle kusurlar olur. En aza indirgemek muvaffakiyet getirir. Buna çaba gösterdik” yorumunu yaptı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar