Mart 6, 2021
Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Büyük Düzeltmeye Hazırlanın! Bu Düzeyleri Göreceğiz

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Büyük Düzeltmeye Hazırlanın! Bu Düzeyleri Göreceğiz

Son dakika Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Büyük Düzeltmeye Hazırlanın! Bu Düzeyleri Göreceğiz haberi ,

Bitcoin (BTC)’in her adımını bilen usta analist Peter Brandt, yeni iddialarını paylaştı. Peter Brandt, Bitcoin’in 200.000 dolara yükselebileceğini fakat bu maksada giden yolun engebeli olabileceğini söyledi.

Peter Brandt: Bitcoin 200.000 dolara yükselebilir! Lakin büyük çöküşler olacak

Yeni tahlilinde tecrübeli analist Peter Brandt, Bitcoin‘in bu boğa döngüsü sırasında potansiyel olarak 200.000 dolara ulaşabileceğini öne sürdü. Fakat analist, bu gayeye giden yolun ne kadar engebeli olacağını da vurguladı. Peter Brandt, bu hususta bir anket düzenledi. Ankete katılanların birçok, Bitcoin’in sonunda 200.000 dolara ulaşmadan evvel altı büyük düzeltmeyle karşılaşacağına inanıyor.

Ankete katılan yalnızca yüzde 10’luk kesim, önder kripto para ünitesinin 22 Ocak’ta tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 58.354 dolara dokunduktan sonra tepeye çıktığına inanıyor. Bilakis, ankete katılanların biraz daha yüksek bir hissesi (yüzde 16) Bitcoin’in 200.000 dolara giden yolda rastgele bir büyük düzeltme görmeyeceğini düşünüyor.

Peter Brandt: Bitcoin’de her %20’lik düzeltmeyi memnuniyetle satın alacağım!

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Peter Brandt Bitcoin 50.000 dolar dokunduktan sonra geçen hafta üçüncü parabolik basamağa girdiğini söyledi. Bununla birlikte analiste nazaran, rastgele bir boğa koşusunda düz bir yol yoktur. Bu nedenle analistler, büyük düzeltmelerin gerçekleşmesini bekliyor. 

Örneğin; Peter Brandt tarafından iddia edildiği üzere Bitcoin, evvelki boğa döngüsünde yüzde 30’u aşan dokuz düzeltme yaptı. Bitcoin, geçen ay yüzde 31,54’lük bir düzeltme gördü. Fiyat 8 Ocak’ta 42.000 dolardan 22 Ocak’ta 28.883 dolara kadar düştü. Şubat ayının başlarında ise önder kripto para ünitesi yükseliş eğilimine devam etti. Bu noktada Peter Brandt, BTC’de her %20’lik düzeltmeyi memnuniyetle satın alacağını söylüyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar