Şubat 27, 2021
Ciro Immobile: “Lewandowski dünyanın en iyisi”

Ciro Immobile: “Lewandowski dünyanın en iyisi”


son dakika Ciro Immobile: “Lewandowski dünyanın en iyisi” haberleri,

UEFA Şampiyonlar Ligi son 16 çeşidi birinci maçında Alman temsilcisi Bayern Münih’i konuk edecek olan Lazio’da golcü oyuncu Ciro Immobile, maç öncesinde açıklamalarda bulundu.

Ellerinden gelenin fazlasını vermeleri gerektiğini lisana getiren Ciro Immobile, “Açıkçası sıkıntı bir maç olacak. Oyun stilimizi değiştirmeyeceğimizin şuurunda olarak elimizden gelenin en düzgününü yapmaya çalışacağız. Her vakit yaptığımız işi yapacağız. Harika oyuna ulaşmak için fazladan bir şeyler vermemiz gerektiğini biliyoruz.” dedi.

Bayern Münih’in zayıf noktalarını bulmaları gerektiğini belirten İtalyan futbolcu, “Onlar çok atakçı bir ekipler. Süratli ve kusursuz bir futbol oynuyorlar. Bu yüzden onların ataklarını durdurmak bizim için sıkıntı olacak. Şayet bunu başarabilirsek sonrasında zayıf noktalarından sorun çıkartmaya çalışacağız. Evvelki maçlarda olduğu kadar çok talihimiz olmayacak. Hasebiyle zaaflarından yararlanmaya odaklanmalıyız.” formunda konuştu.

Lazio’nun 20 yıl sonra Şampiyonlar Ligi kümelerinden çıkmış olmasına dikkat çeken Immobile, “Geçtiğimiz yılın Şampiyonlar Ligi şampiyonuyla karşılacağız. Bu oyunun her tarafını anlamak için çok kıymetli. Fakat elenirsek de Şampiyonlar Ligi’ndeki oyunumuzdan şad olmalıyız. 20 yıl sonra buraya gelmek kulüp için büyük bir memnunluk kaynağı.” sözlerini kullandı.

Lewandowski’nin dünyanın en güzel 9 numarası olduğuna vurgu yapan golcü futbolcu, “Lewandowski asla tatmin olmaz. Her yıl gelişmeye ve sonlarının ötesine geçmeye çalışıyor. O tam bir golcü. Bence dünyadaki en uygun 9 numara o. Bu yüzden çok dikkatli olmalıyız. altın Ayakkabı’da onu mağlup etmek çılgıncaydı. Kendisi ve Ronaldo üzere büyük oyunculara meydan okumak bana büyük memnunluk getirdi.” diyerek kelamlarını noktaladı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar