Mart 5, 2021
Çok Sayıda Varsayımı Tutan Analist, Bitcoin’in Göreceği Düzeyleri Açıkladı: Evvel Dev Çöküş!

Çok Sayıda Varsayımı Tutan Analist, Bitcoin’in Göreceği Düzeyleri Açıkladı: Evvel Dev Çöküş!

Son dakika Çok Sayıda Kestirimi Tutan Analist, Bitcoin’in Göreceği Düzeyleri Açıkladı: Evvel Dev Çöküş! haberi ,

Tarihî olarak başarılı kestirimleri olan analist Dave the Wave, yeni varsayımlarını açıkladı. Bitcoin (BTC)’in 2019’daki büyük çöküşünü de bilen analist, boğa piyasasının tepesinin ufukta olabileceğini söylüyor.

Dave the Wave: Bitcoin fiyatı bir geri çekilmenin sinyalini veriyor

Usta analist Dave the Wave, 20.000 dolardan birkaç aylık bir mühlet içinde 58.350 dolara yükselen BTC konusunda ihtarda bulunuyor. Analist tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşan Bitcoin’in büyük bir düzeltme yapabileceği konusunu gündeme getiriyor. Dave the Wave bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Daha fazla simetri. Fiyatın kanalın tabanıyla buluştuğu yerden, fiyatın kanalın zirvesiyle buluşacağı yere kadar olan Fibonacci ölçümü, merkez olarak evvelki tepeyi verir. Parabol, artık yahut biraz daha yüksek bir düzeyde düzeldiğinde, evvelki artışlara nazaran geri çekilme öngörüyor.

Kaynak: Dave the Wave/Twitter

Dave the Wave: BTC 20.000 dolara düşmeden evvel 68.710.15 dolara yükselebilir

Dave the Wave’ye nazaran, Bitcoin önde gelen kripto para ünitesini 20.000 dolarlık bir evvelki boğa döngüsünün en yüksek düzeyine geri gönderecek büyük bir düzeltmeyi ateşlemeden evvel potansiyel olarak 68.710.15 dolara yükselebilir. Dave the Wave mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu tabloya bakıldığında, BTC’nin bir noktada 20.000 dolara geri döndüğünü görmek hayli makul. Mevcut fiyata kadar vaktinin 2/3’ünü ‘satın alma bölgesinde’ geçirdi. Kanal birleştikçe ve artan fiyat keşfi ile bu oran muhtemelen düşecektir. Bu geçiş evresinde giderek daha likit hale gelen bir piyasada, spekülatif devirler ve eşit derecede uzun düzeltmeler hakim hale gelmelidir. Genişletilmiş temellere sahip çok yıllık döngüler geçmişte kalabilir.

Usta analist: Bitcoin’in 100.000 dolara kadar tırmanması mümkün!

Bununla birlikte analist, uzun vadede Bitcoin’in sonunda yükseliş ivmesini yine kazanmasının ve 100.000 dolara kadar tırmanmasının mümkün olduğuna inanıyor. Dave the Wave hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Fiyatın 20.000 dolar olarak düzeltildiğini ve akabinde 100.000 dolara gittiğini söyleyin. Mevcut fiyat, gerçek manada bu maksadın tam yarısı. Vakit açısından, tepeler ortasında bir simetri de görürsünüz.

Kaynak: Dave the Wave/Twitter

Analistin grafiği, Bitcoin’in 2029 civarında 500.000 dolara ulaşabileceğini gösteriyor

Geçen yıl analist, başkan kripto para ünitesinin geçmiş fiyat hareketlerini ve giderek artan uzun döngülerini izleyen Bitcoin’in uzun vadeli yörüngesine ait tahlilini paylaştı. Analistin grafiği, Bitcoin’in 2029 civarında 500.000 dolara ulaşabileceğini gösteriyor. Dave the Wave hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Doruklar ‘kademeli’ olduğunda, logaritmik büyüme eğrisinde buluşurlar. Sonraki her döngüde -temelden zirveye- fazladan bir yıl eklenir.

Kaynak: Dave the Wave/Twitter

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar