Şubat 26, 2021
Dünyaca Ünlü Kâhin: Bu Altcoin Çılgınca Yükselecek! Maksat Bu Düzeyler

Dünyaca Ünlü Kâhin: Bu Altcoin Çılgınca Yükselecek! Maksat Bu Düzeyler

Son dakika Dünyaca Ünlü Kâhin: Bu Altcoin Çılgınca Yükselecek! Maksat Bu Düzeyler haberi ,

Kripto stratejisti ve usta analist Michaël van de Poppe, akıllı kontrat platformu Cardano (ADA) için muazzam fiyat amacını açıkladı. Analist tanınan altcoin Cardano’da (ADA) uzun vadede yükselişe geçtiğini de vurguladı.

Michaël van de Poppe: Bu boğa koşusu 2017’yi geride bırakacak

Dünyaca ünlü analist Michaël van de Poppe, yeni tahlilinde 31.700 abonesine 2017 kripto boğa piyasasının mevcut boğa döngüsüne kıyasla sönük olacağını söylüyor. Michaël van de Poppe mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Genel olarak kripto para üniteleri için çok güçlü bir temel periyodun içinde olduğumuz göz önüne alındığında… Genel olarak 2017’de sahip olduğumuz bu boğa basamağı, şu anda sahip olduğumuz döngüde minimum seviyede olacak.

Michaël van de Poppe: Bitcoin 400.000 dolara ve Cardano 7.00 dolara vurabilir

Kripto stratejisti, 1990’ların sonlarından 2000’lerin başlarına kadar Dotcom balonunun toplam kıymetine bakıyor. Michaël van de Poppe, bunu Bitcoin (BTC) ve Cardano dahil olmak üzere tüm kripto piyasasının gelecekteki bedelini iddia etmek için kullanıyor. Michaël van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tüm piyasanın şu anki değerlendirmesi 2 trilyon dolarken, internet olan ve muhtemelen tüm Blockchain’lerin finansal sistemi tekrar şekillendirmekle oluşturabileceğinden daha az kıymetli olan Dotcom balonu, 10-12 trilyon dolar… Hala buradan 6 kat. Dolayısıyla, piyasada asgarî 6x üzere bir beklentiniz varsa, Bitcoin 400.000 dolara, 330.000 dolara kadar koşabilir. Ve şayet bu fiyat tahlilini Cardano’ya uygularsanız, buradan 6x Cardano’yu 7.00 dolara koyacaktır. Bu nedenle, Cardano’nun 10 dolara gitmesinin bir projeksiyonunu buradan hesaplamak o kadar da garip değil. Bilhassa de gerçeği göz önünde bulundurursak, bunu geçen hafta tekraren söyledim. Bilhassa de Cardano ve çoğunlukla tüm Bitcoin çiftleri göz önüne alındığında zar güç uyanıyorlar. Dolayısıyla Bitcoin çiftleri için kazanılacak daha çok şey var.

Michaël van de Poppe: Tanınan altcoin için “büyük bir giriş fırsatı” yakalayabilirsiniz

Michaël van de Poppe, Cardano’nun hem USD hem de BTC çiftlerindeki rastgele bir düzeltmenin, “büyük bir fırsat” olduğunu vurguluyor. Analiste nazaran, yatırımcılar kripto para tarihindeki en büyük boğa piyasasına hazırlanırken ADA’da sağlam giriş noktaları elde edebilirler.

Başarılı analist Michael van de Poppe,  2020 yılının birinci çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak varsayım etti. Ayrıyeten ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz periyotlardaki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para iddialarında de yüksek muvaffakiyet oranı yakaladı. Bunlar dışında usta analistin başarılı öteki kripto para varsayımları de var.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar