Şubat 27, 2021
Epik Performans: Bu Altcoin, Tek Günde Yüzde 800’den Fazla Arttı!

Epik Performans: Bu Altcoin, Tek Günde Yüzde 800’den Fazla Arttı!

Son dakika Epik Performans: Bu Altcoin, Tek Günde Yüzde 800’den Fazla Arttı! haberi ,

Az bilinen bir altcoin projesi olan Raydium (RAY), geçtiğimiz saatler içinde devasa yükseldi. Solana üzerinde çalışan kripto paranın fiyatı yüzde 800’den fazla artış gördü.

Altcoin projesi Raydium (RAY), yüzde 800’den fazla artış gördü

Raydium (RAY), merkezi olmayan borsa (DEX) Serum için Solana Blokchain’i üzerine inşa edilmiş otomatik bir piyasa yapıcısı (AMM) ve likidite sağlayıcısıdır. Raydium, Serum içinde bir AMM olarak birinci atak avantajına sahip. Ayrıyeten ekosisteme yeni ve mevcut projeleri ve protokolleri getirmenin ayrılmaz bir modülü olacak. Protokol, Solana ve Serum’a genişlemek isteyen projeler için bir köprü vazifesi görecek. Bu süreçte Raydium ve RAYtokeni, ortaklarla, kendi platformuyla ve bir bütün olarak ekosistemle daha fazla gelişmeyi sağlamak için bir temel oluşturacak.

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Raydium (RAY) dün Bitcoin borsası FTX’te sürece açıldı. Kripto para, FTX borsasında 1 dolar düzeylerinden sürece açıldı. Son 24 saat içinde ise altcoin 8 doların üzerine kadar tırmandı. Bu sayılar altcoin’de yüzde 800’ün üzerinde bir artış yaşandığını gösteriyor. Kripto para ünitesi Raydium (RAY), yazım sırasında 82 milyon dolarlık bir piyasa bedeline sahip.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar