Şubat 26, 2021
“Gitti gidiyor”

“Gitti gidiyor”


son dakika “Gitti gidiyor” haberleri,

Fenerbahçe kendi konutunda Göztepe’ye 1-0 yenilerek beklenmedik bir yenilgi daha aldı. 9’cu dakikada Fenerbahçe kornerinden sonra gelişen Göztepe kontratağında Fenerbahçe sol beki Caner, Harika Lig’in en süratli oyuncusu Halil Akbunar’ı orta saha çizgisinin ardında beklemek yerine önünde bekleyince, Sangare ise Caner’in yakınında durmak yerine, anlamsız bir halde, hiç kimsenin bulunmadığı sağ bölgedeki bomboş bir alanı savununca Göztepe 1-0 öne geçti. Maçın tamamında Fenerbahçe topa hakim gözükse de benzeri kontrataklardan çuvalla gol kaçıran Göztepe oldu.

Halil Akbunar meslek performanslarından birini daha ortaya koyarken, Fenerbahçe defansını tek sözle dağıttı. Ligdeki 25’inci maçını tamamlayan Fenerbahçe’nin hala birinci 11’i ve oyun şablonu netleşmiş değil.

Hatta, birtakım oyuncuların mevkileri dahi meçhul. Mart ayı gelmiş, hala esame listesini okuduktan sonra forvet ‘Thiam mı yoksa Valencia mı oynayacak?’ diye birbirimize soruyoruz.

Mesut Özil’in fizikî olarak hazır olmadığı net bir halde göze çarparken Fenerbahçe taraftarının da Erol Bulut’a yansısı gün geçtikçe büyüyor lakin gruptaki hangi oyuncuların Erol Bulut tarafından transfer edildiğini de hiç kimse net olarak bilmiyor.

Fenerbahçe’nin sorunlarını satırlara sığdırmak mümkün değil lakin en bariz sorun Fenerbahçe’nin topu kaptırdıktan sonraki davranış üslubu. Mesut ve 3 forvetle birlikte Fenerbahçe’nin ileride 4 kişi olduğunu unutup hala ileri çıkarken dikkatli olmayan Sosa ve Ozan biraderler rakipten dönen birinci topları almakta, durdurmakta hatta yavaşlatmakta dahi zahmet çekerken, Fenerbahçe stoperleri ve Caner’in bu aksiyonların içine girmemeyi tercih ederek daima geriye koşmaları çağdaş futboldan olağanüstü uzak bir manzara veriyor. Ortadaki boş alana koşu yapan rakipler ise “Yeni Kadıköy Otobanı’nın” keyfini sürüyorlar.

Hamlede ise uzun paslar, uzaydan ortalar ve kornerlerle birlikte Fenerbahçe kadrosu taraftarına “umuda yolculuk” yaşatıyor.

Trabzonspor deplasmanı ve Abdullah Avcı kapıya dayandı. Haftaya Fenerbahçe’nin yazgı maçını seyrediyor olabiliriz.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar