Şubat 26, 2021
Josef de Souza’dan TEGV çocuklarına manalı bağış

Josef de Souza’dan TEGV çocuklarına manalı bağış


son dakika Josef de Souza’dan TEGV çocuklarına manalı bağış haberleri,

eşiktaş’ın Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef De Souza’dan TEGV çocuklarına manalı bir dayanak geldi. Josef De Souza, 17 Ocak 2021 tarihinde Vodafone Park’ta oynanan ve Beşiktaş’ın Galatasaray’ı 2-0 mağlup ettiği maçın ikinci yarısında giydiği formayı ve gol attığı kramponu, daha fazla çocuğa nitelikli eğitim takviyesi sağlamak için Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) faydasına açık artırmaya çıkardı.  

www.matchwornshirt.com sitesi üzerinden yapılan satıştan elde edilen gelir, TEGV’e bağış olarak aktarılacak.


Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı hakkında:

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, ilköğretim çağındaki çocuklarımızın, daha hoş bir çocukluk yaşamaları ve yarınlara umutla bakmaları için çok istikametli bir eğitim takviyesi almalarını ve yeni kuşak öğrenme imkanlarından faydalanmalarını amaçlıyor. Türkiye genelinde, 25 yerleşik vilayette 8 Eğitim Parkı, 30 Tahsil Ünitesi, 20 Ateşböceği (Mobil Tahsil Birimi) ile çocuklarımıza hizmet vermeyi sürdürüyor. Eğitim Gönüllüleri, her yıl yaklaşık dokuz bin gönüllüsünün dayanağıyla kuruluşundan bu yana 3 milyona yakın çocuğumuzun aydınlık geleceğine katkı sağladı. Eğitimde özgün modeli ile ulusal ve memleketler arası iş birlikleri bulunan TEGV, 2007 yılında Global Prensipler Mukavelesi’ni imzaladı. TEGV ile ilgili ayrıntılı bilgi için www.tegv.org adresi ziyaret edilebilir.


, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar