Mart 5, 2021
Teknik Kâhin Uyardı: Ethereum Fiyatı Yükselmeden Evvel Bu Tabanları Görebilir!

Teknik Kâhin Uyardı: Ethereum Fiyatı Yükselmeden Evvel Bu Tabanları Görebilir!

Son dakika Teknik Kâhin Uyardı: Ethereum Fiyatı Yükselmeden Evvel Bu Tabanları Görebilir! haberi ,

Ethereum fiyatı, 1.900 doların üzerinde kalamadı ve ABD doları karşısında daha düşük düzeyde düzeltildi. Başarılı iddialara imza atan ünlü analist Aayush Jindal’a nazaran, Ethereum fiyatı karları düzeltiyor ve yeni bir artıştan evvel 1.750 doları test edebilir üzere görünüyor.

  • Ethereum fiyatı, 1.975 dolarlık yüksekten düzeliyor ve 1.900 doların altında süreç görüyor.
  • Fiyat şu anda 1.850 dolarlık takviyesi test ediyor, fakat 100 saatlik kolay hareketli ortalamanın altında yer alıyor.
  • Saatlik ETH/USD paritesi grafiğinde 1.850 dolara yakın takviyeyle oluşan büyük bir yükseliş eğilimi çizgisi var (Kraken üzerinden bilgi akışı).
  • Analiste nazaran, parite daha da düşebilir, lakin boğaların 1.750 dolar civarında faal kalması mümkün.

Ethereum fiyatı burdan nereye gidiyor? İşte düzeyler

Ethereum fiyatı, 2.000 doların üzerine çıkmak için öteki bir teşebbüste bulundu, lakin başarısız oldu. ETH fiyatı yeni bir düşüşe başlamadan evvel, son yükseliş düzeyi 1.976 dolar civarında oluştu. Daha sonra 1.950 dolar ve 1.900 dolarlık takviye düzeylerinin altında bir kırılma oldu. Ethereum fiyatı 1.850 dolarlık destek seviyesini bile test etti ve şu anda 100 saatlik kolay hareketli ortalamanın epeyce altında süreç görüyor. 

1.853 dolar civarında bir düşük düzey oluştu ve fiyat şu anda ziyanları konsolide ediyor. Üst tarafta bir birinci direnç analiste nazaran, 1.880 dolar düzeyine yakın. Bu düzey, son düşüşün %23,6 Fib geri çekilme düzeyine yakın. Birinci büyük direnç analiste nazaran, 1.910 dolar düzeyine yahut 100 saatlik kolay hareketli ortalamaya yakın. 

İşte Ethereum fiyatının test edebileceği değerli düzeyler

Ana direnç analiste nazaran, şu anda 1.940 dolar düzeyinin yakınında oluşuyor ve ETH/USD paritesinin saatlik grafiğinde temaslı bir düşüş trendi çizgisi. Yeni bir artışa başlamak için analiste nazaran, fiyatın 1.910 doların üzerine çıkması ve akabinde 1.950 dolar düzeyinin üzerinde ivme kazanması gerekir. Belirtilen durumda analiste nazaran, Ethereum fiyatı 2.000 dolar seviyesini kolayca temizleyebilir.

Ethereum fiyatı yükselişini 1.950 dolar düzeyinin üzerine çıkaramazsa analiste nazaran, aşağı yanlışsız hareket etmeye devam edebilir. İlk büyük dayanak analiste nazaran, 1.850 dolar düzeyine yakın. Tıpkı grafikte analiste nazaran, 1.850 dolara yakın dayanakla oluşan büyük bir yükseliş trendi çizgisi de var. Trend çizgisi dayanağının altında net bir kırılma ve 1.830 dolar analiste nazaran, yakın vadede 1.750 dolarlık takviye bölgesine gerçek bir hareket için kapıları açabilir.

Teknik göstergelerle Ethereum fiyatının mevcut görünümü

Saatlik MACD: ETH / USD için MACD, düşüş bölgesinde yavaş yavaş ivme kazanıyor.

Saatlik RSI: ETH / USD için RSI şu anda 50 düzeyinin epey altında.

Ana Dayanak Düzeyi: 1.850 ABD doları.

Ana Direnç Düzeyi: 1.950 ABD doları.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar