Şubat 26, 2021
Ünlü Trader: Bu 3 Altcoin Mart’ta Patlıyor! Ceblerinizi Doldurun

Ünlü Trader: Bu 3 Altcoin Mart’ta Patlıyor! Ceblerinizi Doldurun

Son dakika Ünlü Trader: Bu 3 Altcoin Mart’ta Patlıyor! Ceblerinizi Doldurun haberi ,

Tanınan kripto analisti ve trader’ı Ivan Liljeqvist, önümüzdeki ay fırlama potansiyeline sahip olduğuna inandığı üç altcoin projesini açıklıyor.

Ivan Liljeqvist: Bu 3 altcoin önümüzdeki ay fırlama potansiyeline sahip

Ünlü trader Ivan Liljeqvist, Binance Chain’de çalışan merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan PancakeSwap’i (CAKE) şahsî olarak elinde tuttuğunu söylüyor. Ivan Liljeqvist mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sanırım yakında PancakeSwap Uniswap’ten (UNI) daha fazla hacme sahip olacak. Neden bu türlü? Çünkü ETH‘de (Ethereum) şu anda çok yüksek fiyatlarınız var ve bunun nedeni ETH kullanan şahısların olağanda büyük süreçler yapması. Uniswap’teki ticaretinizde 10x yaptıysanız, fiyatın 10 dolar yahut 100 dolar olması umrunda değil. 500 dolar bile sorun değil zira 10x yaptınız… Artık Binance Chain’ın yaptıkları şey bu nişi oluşturuyorlar, biraz daha düşük hacimli süreçler yapan topluluk için bir niş oluşturuyorlar. Sonuç olarak orada daha düşük fiyatlara sahip olabilirsiniz… Beşerler bunun daha merkezi olduğunu biliyorlar lakin umursamıyorlar. Neden? Çünkü tıpkı fonksiyonellik fakat daha düşük ücretler…

Ünlü trader: Radarımdaki ikinci kripto para DEX aggregator’u 1inch

Son 24 saatte, PancakeSwap’in süreç hacmi, Uniswap’in 905 milyon dolarına kıyasla 1,04 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. Ivan Liljeqvist’in radarındaki ikinci kripto para DEX aggregator’u 1inch’tir. Analiste nazaran, 1inch dünyada en çok kullanılan üç merkezi olmayan finans (DeFi) uygulaması ortasında ve çok fazla büyümeye şahit oldu. Ivan Liljeqvist hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Neden 1inch kullanılıyor? Çünkü DEX’leri topluyorlar. Yani büyük bir sipariş vermek istersem, direkt Uniswap’e gitmek istemiyorum. Neden? Çünkü gereğince likit olmayabilir. 1inch’e gidersem, 1inch Uniswap’tan, SushiSwap‘tan (SUSHI), öteki her türlü DEX’ten likidite toplayacak ve çok daha güzel uygulama fiyatı alacağım… Buradaki kullanım durumu, büyük süreçler yapan bireyler içindir. Büyük bir süreç yaparsanız 100 dolar, 400 dolar, 600 dolar ödeseniz fark etmez. Şayet uygulama fiyatınız daha düzgünse ve daha uygun bir halde 6.000 dolar kazanabilirsiniz, sorun değil. Bu yüzden 1inch’i kullanan bu kadar çok kullanıcı var.

Ivan Liljeqvist: Matic gerçek benimsenme görüyor

Ivan Liljeqvist’in listesindeki son kripto para, artık “Polygon” olarak yine markalanan iki katmanlı Blockchain ölçeklenebilirlik platformu Matic’dir. Ivan Liljeqvist hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İkinci katman ve artık benimseniyor. Bildiğim birçok proje Polygon’a, eski Matic’e hakikat genişliyor. İkinci katman, tüm bu Ethereum alanı için bir sonraki hudut, zira fiyatlar çok yüksek… Örneğin; Matic yahut Polygon’un artık bunu çözmesi uygun.

Kripto analisti, Polygon’un gerçek benimsenme yaşayan iki katman tahlillerinden biri olduğunu da vurguluyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar