Şubat 26, 2021
2 Analist: Büyük Durum Alacağım! Bu Uyuyan Altcoin Roketledi

2 Analist: Büyük Durum Alacağım! Bu Uyuyan Altcoin Roketledi

Son dakika 2 Analist: Büyük Durum Alacağım! Bu Uyuyan Altcoin Roketledi haberi ,

Önde gelen bir kripto stratejisti ve teknik analist olan Cantering Clark, radarındaki bir altcoin projesinde büyük bir durum oluşturma planını açıklıyor.

Cantering Clark: Az bilinen altcoin projesi DEXTF’de büyük konum alacağım

Yeni tahlilinde “Cantering Clark” olarak bilinen usta analist, değerli iddialarda bulunuyor. Analist DEXTF isimli altcoin projesinde büyük bir konum oluşturmayı düşünüyor. Cantering Clark bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Önümüzdeki yıl içinde daha büyük bir konum inşa etmeye çok istekli olduğum diğer bir proje: DEXTF.

Kaynak: Medium

DEXTF, kullanıcıların yatırımlarını çeşitlendirmesini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir varlık idaresi protokolüdür. Az bilinen proje, bir endeks fonu üzere fonksiyon gören lakin bunun yerine muhakkak kripto varlıklarının performansını takip eden XTF fon tokenini kullanıyor.

Ünlü ekonomist Alex Krüger’de altcoin’de yükselişe geçiyor

Fon yöneticileri, çeşitli kripto para ünitelerinin performansını izleyen yeni XTF fon tokenleri oluşturabilir ve basabilir. Böylelikle proje, kullanıcıların tek bir yatırımda geniş bir kripto para yelpazesine maruz kalmasına imkan tanır. Protokolün sitesine nazaran, kripto para tutucuları yani HODLer’lar da olabilir. DEXTF, proje için danışman olarak misyon yapan ekonomist Alex Krüger de dahil olmak üzere, anonim olmayan deneyimli finans ve yatırım profesyonelleri ekibi tarafından destekleniyor.

Protokolde yükseliş gösteren Alex Krüger, 65.000 Twitter takipçisine DEXTF’in “çok yakında” yapılandırılmış eserleri yahut evvelden paketlenmiş yatırım araçlarını piyasaya süreceğini belirtiyor. Ayrıyeten ünlü ekonomist, sonunda on-chain opsiyon piyasaları toplandığında DEXTF sahiplerinin büyük bir gelir kaynağı haline geleceğini söyledi. Yazım sırasında DEXTF, 27,2 milyon dolarlık piyasa bedeli ile 1,9 dolardan işlem görüyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar