Şubat 27, 2021
2 Analist: Mega Yükseliş! altın Fiyatları 3, 6 ve 12 Ayda Bu Düzeyleri Görecek

2 Analist: Mega Yükseliş! altın Fiyatları 3, 6 ve 12 Ayda Bu Düzeyleri Görecek

Son dakika 2 Analist: Mega Yükseliş! altın Fiyatları 3, 6 ve 12 Ayda Bu Düzeyleri Görecek haberi ,

altın fiyatları kısa müddet evvel yükseldi ve 1.800 dolar/ONS’un üzerine tırmandı. Bu durum yatırımcıları sevindirirken uzmanlara nazaran, piyasaya yeni alıcıların girdiğini gösteriyor. Artık usta isimlerden altın piyasası için yükselişli varsayımlar gelmeye başladı. İşte altın piyasası analisti ve uzmanlarından 3, 6 ve 12 aylık altın tahminleri…

Banka analisti açıkladı: altın fiyatları 3, 6 ve 12 aylık müddette bu düzeyleri görecek!

İsmini vermek istemeyen tanınan bir banka analisti altın kestirimlerini paylaştı. İşte analistten 3, 6 ve 12 aylık altın varsayımları:

  • 3 aylık düzey 1.850 dolar/ONS olacak.
  • 6-12 aylık altın fiyat amacı 1.950 dolar/ONS olacak. Evvelki orta vadeli maksadım 2.100 dolardı.
  • Mevcut fiyat döngüsü sırasında altın’ın yeni nominal yükseklere ulaşma mümkünlüğünün %50’den az olmasını bekliyorum.

Banka analistine nazaran, altın kripto paralar karşısında kaybediyor. Analist, altın yatırımının net çıkışlara dönüşmüş olabileceğine işaret ediyor.  Banka analistine nazaran, birtakım kurumsal oyuncular tarafından kripto paralar artık direkt tercih ediliyor ve genişleyen bir yatırımcı tabanı oluşuyor. Analiste nazaran, kripto paralar altın’ın gücünü emiyor.

Finance SA portföy yöneticisi: altın için çok yükselişli bir senaryo geliyor!

Finance SA emtia sorumlusu Alain Corbani’de altın fiyatları için iddialarını paylaştı. Finance SA portföy yöneticisi Alain Corbani hususa yönelik şunları söyledi:

Gelişen bir iktisat beklentileri üzerine nominal getiriler artmaya devam ederken altın baskı altında kaldı. Fakat ABD 10 yıllık nominal getiri %1,35’e ulaştığında, Federal Rezerv’in açıktan müdahale etmesi gereken bir “devrilme noktasına” ulaşmak üzeredir. Bu altın için çok yükselişli bir senaryo (mega) olacak.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar