Mart 5, 2021
Ahmet Işık Çebi ve Sergen Yalçın görüşmesi bugün

Ahmet Işık Çebi ve Sergen Yalçın görüşmesi bugün


son dakika Ahmet Işık Çebi ve Sergen Yalçın görüşmesi bugün haberleri,

Muhteşem Lig’de bu dönem şampiyonluğun en kıymetli adayları ortasında yer alan Siyah-Beyazlılar’da son devirde gündemi epeyce meşgul eden Sergen Yalçın’ın yeni mukavelesi konusunda bugün değerli bir adım atılması bekleniyor. Her fırsatta yaptığı açıklamada, “Sergen hocamızdan mutluyuz. Ne vakit isterse kontrat imzalarız” kelamlarını sarf eden Çebi’ye, Yalçın’ın, “Başkan’ın her röportajında, ‘Ne vakit isterse kontrat uzatır’ demesi açıkçası beni rahatsız ediyor. Kontratlar bu türlü yapılmıyor” yanıtını vermesinin akabinde hızlanan hazırlıklar tamamlandı. Bugün Nevzat Demir Tesisleri’nde biraraya gelmesi beklenen ikilinin, hususla ilgili olarak birinci teması yapması bekleniyor.

Pakette bonuslar da var

Geçen dönemin orta transfer devrinde geldiği kadroya 1,5 yıllık imza atan Sergen Yalçın, dönemlik 7 milyon TL kazanıyor. İdare, 48 yaşındaki başarılı teknik adama 2+1 yıllık yeni mukavele önerecek. Deneyimli çalıştırıcı için belirlenen yeni maaş ise yıllara nazaran 8 ile 10 milyon TL ortasında değişecek. Pakette şampiyonluk ve kupa bonusları da olacak.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar