Mart 5, 2021
Alvaro Negredo: “Pepe ve Ramos uykularımı kaçırıyordu”

Alvaro Negredo: “Pepe ve Ramos uykularımı kaçırıyordu”


son dakika Alvaro Negredo: “Pepe ve Ramos uykularımı kaçırıyordu” haberleri,

İspanyla La Liga ekiplerinden Cadiz’de forma giyen Beşiktaş’ın eski futbolcusu Alvaro Negredo, açıklamalarda bulundu.

Puyol’a karşı çok zorlandığını söyleyen Negredo, “Kariyerimde karşılaştığım en âlâ savunma oyuncusu Puyol’du. Gençken onunla karşılaşmıştım ve adeta bir uçaktı. Ramos da Puyol’a emsal bir oyuncu. İkisi de maçta sizi daima yokluyor ve tehdit ediyor. Beşiktaş’ta Pepe ile birlikte forma giymiştim fakat o, Ramos’la birlikte oynadığı vakitlerde maçtan evvelki gece uyuyamıyordum.” dedi.

VAR sistemini eleştiren İspanyol futbolcu, “Real Sociedad maçında topa elle müdahalem var evet. Lakin Elche ile oynadığımız maçta rakibimize de birebiri oldu ve düdük çalınmadı. Tıpkı durum Atletico maçında Koke’ye oldu ve tekrar düdük çalınmadı. Şikayet etmenin bir yararı yok lakin VAR, ikna edici değil. Nasıl kullanıldığından, oyunu durdurduğu durumlardan, maçın ritmini çok bozduğundan ve oyuncuların başını çok karıştırdığından VAR’a ikna olamadım.” sözlerini kullandı.

En yeterli anlaştığı teknik adamın Unai Emery olduğunu lisana getiren Alvaro Negredo, “Benden en uygun biçimde yararlanan hoca Unai Emery’di, bunu daima söyledim. Onunla Almeria’da tanışmıştım. Sonra Sevilla’da beraberdik. Çalışma biçimi, futbolu yaşaması, her maça tıpkı ciddiyette hazırlanması… Bunu çok az hocada görmüştüm. Benim için benden en güzel yararlanan antrenör o. Almeria’da çok düzgün başladım ve akabinde onunla Sevilla’da çok hoş yıllar geçirdim.” formunda konuştu.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar