Mart 3, 2021
Başarılı Trader: Bu 4 Altcoin 100x Yapacak! Geleceğin Kripto Paraları

Başarılı Trader: Bu 4 Altcoin 100x Yapacak! Geleceğin Kripto Paraları

Son dakika Başarılı Trader: Bu 4 Altcoin 100x Yapacak! Geleceğin Kripto Paraları haberi ,

Kripto analisti ve trader’ı Lark Davis, 100 kat getiri sağlama potansiyeline sahip olduğuna inandığı dört Polkadot tabanlı altcoin projesini açıklıyor.

Lark Davis: Kylin, Polkadot’un Chainlink (LINK)’i olabilir!

Yeni tahlilinde Lark Davis, 219.000 abonesine Polkadot’un Chainlink (LINK)’i olabilecek yeni bir altcoin projesine baktığını söylüyor. Lark Davis bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kylin bir oracle ve data hizmetleri sağlayıcısıdır. Bilhassa de bu hizmetleri Polkadot’un parachains’lerine bağlamaya odaklandı. Gelişmiş bilgi analitiği özelliklerine sahip olmanın yanı sıra Kylin oracle’ları aracılığıyla hem on-chain hem de off-chain piyasa datalarına erişim sağlayacak. Ayrıca, dataların para kazanılabileceği ve takas edilebileceği bir data pazarı sunacak.

Lark Davis’in radarındaki ikinci kripto para Polkadex!

Lark Davis’in radarındaki ikinci kripto para, Polkadot üzerine inşa edilen merkezi olmayan bir borsa olan Polkadex’tir. Lark Davis mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Test ağları şu anda yayında. Saniyede yaklaşık 300 süreç yapıyor. Referans olarak, Uniswap şu anda Ethereum için azamî süreç kapasitesi olduğundan saniyede 15 süreç yapabilir. Polkadex için plan, uzun vadede saniyede 20.000 süreç olduğundan şu anda bu teknoloji üzerinde çalışıyorlar. Şu anda inşa ediyorlar. Kod ismi Pebble, üzerinde çalıştıkları teknoloji…

Lark Davis, Polkadex’in rastgele bir tokeni Polkadot tabanlı DEX’e getirmeye yardımcı olmak için Ethereum (ETH) ve Polkadot ekosistemlerini birbirine bağlayan iki istikametli bir köprü olan Snowfork ile birlikte çalıştığını da ekliyor. Kripto analisti, Polkadex’in Polkadot’ta en uygun borsa olabileceğini, zira erken hareket etme avantajına sahip olduğunu vurguluyor.

Lark Davis: Patlayacak altcoin projelerinden biri de Fractal!

Lark Davis’in listesindeki üçüncü kripto para, çevrimiçi şahsî kapalılık konusunda uzmanlaşmış yeni bir platform olan Fractal’dır. Lark Davis bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kullanıcı bilgilerini adil bir formda değiş tokuş etmek için açık kaynaklı bir standart oluşturuyorlar. Bu şirket 2017’den beri bilgi ve merkezi olmayan kimlikler üzerinde çalışıyor, bu yüzden oyunda çok tecrübeli. Ayrıca, Polkadot tabanlı en büyük bilgi pazarlarından biri olan Ocean Protocol (OCEAN) ile yakın bir ortaktır. Polkadex ile de çalışıyorlar… Burada bahsettiğimiz şey, mega şirketler değil kullanıcıların gerçekte bilgilerinden sorumlu olduğu gelecekteki internet, web 3.0.

Lark Davis: Moonbeam devasa bir yükseliş sergileyecek!

Lark Davis’in patlayacağına inandığı son kripto para, “devasa bir yükseliş projesi” olduğuna inandığı Moonbeam. Lark Davis mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Multi-chain geleceği oluşturmak için çalışıyor ve Ethereum akıllı kontratlarıyla büsbütün uyumlu olacak bir parachain olacak. Bu çok büyük, zira Polkadot ve Ethereum ortasında tesirli bir köprü kurmak, Polkadot’un Ethereum‘un DeFi (merkezi olmayan finans) genelinde inanılmaz derecede derin likiditesine ve tüm bu şeylere çarçabuk erişmesine imkan tanıyacak. Bu, Polkadot ekosistemine giden en kolay rampa olacak. Büsbütün Etherem uyumlu, lakin Polkadot üzerine inşa edilmiş bir ortamdan bahsediyoruz.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar