Mart 5, 2021
Belhanda’nın mukavelesine Gedson Fernandes freni

Belhanda’nın mukavelesine Gedson Fernandes freni


son dakika Belhanda’nın mukavelesine Gedson Fernandes freni haberleri,

Galatasaray’ın orta transfer devrinde yarım dönemliğine kiralık olarak takımına kattığı Portekizli Gedson Fernandes, Sarı-Kırmızılı idarenin iç transferdeki stratejisini de belirleyecek.

Kış transfer devrinin son gününde Benfica’dan yarım dönemliğine kiralanan Gedson Fernandes, kısa müddet içinde Sarı-Kırmızılı kulüpte birinci 11’e girmeyi başardı.

Teknik yöneticisi Fatih Terim’in gözüne giren Portekizli orta saha oyuncusu, Cimbom’un 10 numarası Younes Belhanda’yı gelişi ile birlikte kulübede bıraktı.

GEDSON İLE EN AZ 1 DÖNEM DAHA

Galatasaray ile kontratı dönem sonu bitecek olan Belhanda ile yeni kontrat imzalamaya sıcak bakan Sarı-Kırmızılı idarenin, Gedson’un gruba katılması sonrası ise Faslı oyuncu için bekleme kararı aldığı ortaya çıktı.

Dönem sonunda öncelikle Gedson Fernandes’i grupta tutmaya çalışacak olan Galatasaray idaresinin, Portekizli orta saha oyuncusu ile tekrar anlaşılamaması durumunda Belhanda ile kontrat uzatacağı konuşuluyor.

Bonservisi Benfica’da bulunan Gedson Fernandes’i Galatasaray en az 1 dönem daha kiralık olarak takımında tutmak istiyor.

UÇAK POZUNDA DİKKAT ÇEKEN AYRINTI

İstanbul’daki ağır kar yağışından kaçan ve Antalya’da üç günlük küçük bir kamp yapan Galatasaray, 26 futbolcusuyla çalışmalara gitmiş, son günde de Alanya’ya geçmişti. Müsabakadan zaferle ayrılan ve İstanbul’a dönüşte büyük memnunluk yaşayan sarı-kırmızılı kafile, sevinçlerini “Aile fotoğrafı” ile belgelerken, bu fotoğrafta Younes Belhanda’nın yer almaması dikkat çekti.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar