Şubat 26, 2021
Birçok İddiası Tutan Analist Dünkü Çöküşü de Bildi! Yenisi: Bitcoin ve Ethereum Bu Düzeylere Gidiyor!

Birçok İddiası Tutan Analist Dünkü Çöküşü de Bildi! Yenisi: Bitcoin ve Ethereum Bu Düzeylere Gidiyor!

Son dakika Birçok Varsayımı Tutan Analist Dünkü Çöküşü de Bildi! Yenisi: Bitcoin ve Ethereum Bu Düzeylere Gidiyor! haberi ,

ABD Hazine Bakanı Janet Yellen, dün süreç yapmak için gereken güç ölçüsü nedeniyle önde gelen kripto para ünitesini “son derece verimsiz” olarak nitelendirdi. Ayrıyeten Janet Yellen, Bitcoin’i “oldukça spekülatif bir varlık” olarak etiketledi. Janet Yellen, kripto paralardaki yasadışı kullanım durumlarına bir sefer daha dikkat çekti.

Bu açıklamaların akabinde Bitcoin fiyatı, 58.000 dolar düzeylerinden 47.000 dolara kadar düştü. Bitcoin ile birlikte ETH’de 1.500 dolara geriledi ve öbür altcoin’lerde sert düştü. Başarılı analist Michaël van de Poppe, evvelki iddialarında Şubat ayında kıymetli bir kripto düzeltmesi beklediğini söyledi. Usta analist, böylelikle bu düzeltmeyi de başarılı bir halde öngördü. Artık Michaël van de Poppe, BTC ve ETH’ye yönelik yeni varsayımlarını paylaştı.

Usta analist: Bitcoin için “düşüşü satın al” alanı 32.000 ila 38.000 dolar ortasında

Şubat ayında değerli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirten ünlü analist Michaël van de Poppe, yeni iddialarını paylaştı. Michaël van de Poppe, piyasa kıymetine nazaran birinci iki kripto para için temel fiyat düzeylerini belirliyor. Michaël van de Poppe, yeni tahlilinde Bitcoin’in tarihi olarak Şubat ve Mart aylarında kırmızı mumlara şahit olduğunu vurguluyor.

Kaynak: Michaël van de Poppe

Ayrıyeten analist, başkan kripto parada hem 2018 hem de 2020’de yılın bu vakitlerinde değerli geri çekilmeler yaşandığını vurguluyor. Michaël van de Poppe, artık Bitcoin’in 50.800 dolar ile 52.500 dolar ortasında takviye sağlayıp sağlamadığını görmek için izliyor. Michaël van de Poppe, BTC bu bölgenin altına düşerse, ferdî olarak “düşüşü satın al” alanının muhtemelen 32.000 ila 38.000 dolar ortasında olduğunu söylüyor.

Michaël van de Poppe: Ethereum, BTC karşısında 0,032 ila 0,029 ortasında düşebilir!

Ethereum’a gelince analist, Bitcoin (ETH/BTC) karşısında 0,032 ila 0,029 ortasında bir düşüş beklediğini söylüyor. Michaël van de Poppe, düzeltmenin sağlıklı olduğunu ve boğa piyasası yapısının hala sağlam kaldığını belirtti. Ayrıyeten Michaël van de Poppe, en büyük ikinci kripto para ünitesinin fiyat yörüngesi hakkında endişelenmeye başlaması için ne gerektiğini de ana sınırlarıyla açıklıyor. Michaël van de Poppe hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Geçtiğimiz aylardan farklı. Geçtiğimiz aylarda Bitcoin düştü ve altcoin’ler yükseldi. Bu durumda, Bitcoin ile birlikte Bitcoin’in ve altcoin’lerin düştüğünü görüyoruz. Bu da bunun bir zayıflık işareti olduğu manasına geliyor… Ethereum/Bitcoin fiyatının 0,023 [1.220 doları] altına düştüğünü sahiden görmek istemezsiniz. Bunun olmasını beklemiyorum.

Bitcoin fiyatı 47.000 dolara kadar düştü!

Bitcoin fiyatı kısa bir müddet sonra 50.000 doların üzerine çıkmadan evvel Pazartesi günü yaklaşık 47.000 dolara düştü. Yazım sırasında Bitcoin, yüzde 12 düşüşle 49.130 dolar düzeyinden süreç görüyor. Şu anda Ethereum, yüzde 15 düşüşle 1.576 dolar düzeyinden ticaret yapıyor.

Başarılı analist Michael van de Poppe,  2020 yılının birinci çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak kestirim etti. Ayrıyeten ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz devirlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para iddialarında de yüksek muvaffakiyet oranı yakaladı. Bunlar dışında usta analistin başarılı diğer kripto para varsayımları de var. Son olarak analist, Şubat ayında kıymetli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü gerçek öngördü.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar