Şubat 27, 2021
Bitci Teknoloji Artık de ‘La Liga’da: Real Betis’in Resmi Sponsoru Oldu!

Bitci Teknoloji Artık de ‘La Liga’da: Real Betis’in Resmi Sponsoru Oldu!

Son dakika Bitci Teknoloji Artık de ‘La Liga’da: Real Betis’in Resmi Sponsoru Oldu! haberi ,

Geçtiğimiz günlerde Glasgow Rangers ile gerçekleştirdiği muahedeyi duyuran Bitci Teknoloji, artık de La Liga’nın önde gelen gruplarından Real Betis’in resmi sponsorları ortasına katıldı. Muahede kapsamında, Real Betis’in taraftar token projesi de Bitci Teknoloji tarafında hayata geçirilecek. Ayrıyeten Bitci.com logosu Real Betis forması ve stadyumunda yer alacak.

Blockchain alanında gerçekleştirdiği projelerle dünyadaki pozisyonunu güçlendiren Bitci Teknoloji, taraftar token projelerine yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Türkiye’de Karşıyaka, Eskişehirspor ve A Ulusal Basketbol Grupları için misal projeleri sürdüren, geçtiğimiz günlerde de birinci yurt dışı mutabakatını İskoçya’nın ünlü kulübü Rangers ile hayata geçiren Bitci Teknoloji artık de Real Betis ile sponsorluk mukavelesi imzaladı.

Bitci.com Logosu Formada Yer Alacak

İş birliği kapsamında Bitci Teknoloji, İspanyol kulübünün taraftarlarına yönelik bir token projesini hayata geçirecek. Türk yazılımcıları ve mühendisleri tarafından geliştirilen Bitci Chain üzerinde çalışacak proje, kulüp taraftarlarına yönelik çok sayıda birincisi bünyesinde barındıracak. Bunun yanı sıra Bitci Teknoloji iştiraklerinden Bitci.com’un logosu Real Betis futbol kadrosunun formalarında ve grubun maçlarını oynadığı Estadio Benito Villamarín’de yer alacak.

Bitci Teknoloji Kurucusu: Tüm Dünyanın Gözü La Liga’da!

Hususla ilgili değerlendirmelerde bulunan Bitci Teknoloji Kurucusu ve İdare Heyeti Lideri Çağdaş Çağlar, Bitci Teknoloji’yi blockchain konusunda uzmanlaşmış global bir teknoloji şirketi haline getirme yolunda çok değerli adımlar attıklarını söz ederken, şunları söyledi:

La Liga yalnızca Avrupa’da değil tıpkı vakitte dünyada en fazla takip edilen futbol tertiplerinden biri. Böylesine değerli bir platformda, Real Betis üzere esaslı bir futbol kulübüyle iş birliğine gitmekten büyük memnunluk duyuyoruz.

Bitci Teknoloji İdare Şurası Lideri Çağdaş Çağlar

Bitci Teknoloji’nin taraftar token projelerinde dünyada kelam sahibi birkaç firma ortasında yer aldığını kelamlarına ekleyen Çağdaş Çağlar şunları söyledi:

Önümüzdeki devirde farklı coğrafyalarda çok değerli iş birliklerini hayata geçirmeye devam edeceğiz.

Şampiyonlar Ligi Çabası Veriyor

Kuruluşu 1907 yılına dayanan, Sevilla kentinin gruplarından Real Betis, bu yıl başarılı bir dönem geçiriyor. Bu dönem çıktığı 24 lig maçında 11 galibiyet ve 3 beraberlik alan Real Betis, 36 puanla yedinci sırada yer alırken, gelecek sene Şampiyonlar Ligi’ne katılmak için gayret veriyor. Yeşil beyazlı grup maçlarını Sevilla’da, 60 bin 720 koltuk kapasiteli Estadio Benito Villamarín’de oynuyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar