Mart 5, 2021
Bitcoin Madenciliği Yapan Şirket SEC Tarafından Resmi Olarak Listeden Çıkarıldı – İşte Nedeni

Bitcoin Madenciliği Yapan Şirket SEC Tarafından Resmi Olarak Listeden Çıkarıldı – İşte Nedeni

Son dakika Bitcoin Madenciliği Yapan Şirket SEC Tarafından Resmi Olarak Listeden Çıkarıldı – İşte Nedeni haberi ,

İçecek üreticisi, Bitcoin madencilik şirketi finansal raporlarını SEC’e sunmayı başaramadı. SEC, Long Blockchain Corp’u resmi olarak listeden çıkardı.

BTC Madenciliği Yapan Şirket Neden Liste Dışı Oldu?

Kripto para madenciliği yapan bir içecek şirketi olan Long Bitcoin Corp (LBCC) payları, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Değerler ve Borsa Komitesi (SEC) tarafından resmi olarak listeden çıkarıldı.

Şirket, yıllarca rastgele bir mali rapor üretemedi. Bu nedenle pay senedi piyasasından delist ediliyor. Bloomberg’e nazaran, Long Bitcoin Corp’un son çıkar raporu 30 Eylül 2018’de sona eren çeyrek içindi.

Long Bitcoin Corp, SEC dosyalama bilgilerine nazaran Delaware eyaletinde kayıtlı.

Long Bitcoin Tarihi

Başlangıçta Long Bitcoin, Long Island Ice Tea olarak biliniyordu. Ocak 2018’de kripto coşkusunun doruğu sırasında yine markalaştı. O vakitler Long Blockchain, dağıtık defter teknolojisi geliştirmede başarılı olacağına dair “hiçbir teminat olamayacağını” söyledi.

SEC’e nazaran, şirketin içeceklerden blok zincirine geçişi hiçbir vakit gerçekleşmedi. SEC’in buyruğu şartları altında Long Blockchain, düzenleyicinin bulgularına bir karşılık vermedi. Yani paylarının iptal edilmesini kabul etti.

Long Blockchain yine markalaşmadan çok evvel mali dert içindeydi. Buna nazaran teknoloji yüklü Nasdaq borsası, düşük piyasa pahası nedeniyle şirketi Nisan 2018’de listeden çıkardı.

Cuma günü Long Blockchain Corp, 32,7 milyon dolarlık toplam piyasa bedeline sahipti. Buna nazaran pay senedi ise 1,12 dolar kıymetindeydi.

LBCC pay fiyatları, 2017-18 boğa piyasasının tepesinde dört aylık bir müddet içinde ani bir biçimde düşmeden evvel yükseldi. Buna nazaran şirket, 2018 ve 2020 yılları ortasında esasen çok ufak kıymete sahip pay senediydi.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar