Şubat 27, 2021
Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Ripple Kestirimi: Baş ve Omuzlar Paterni!

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Ripple Kestirimi: Baş ve Omuzlar Paterni!

Son dakika Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Ripple Varsayımı: Baş ve Omuzlar Paterni! haberi ,

Ticaret efsanesi Peter Brandt, XRP tokenini Ripple tarafından verilen bir menkul değer olarak isimlendirdi ve onunla ilgilenmediğini söyledi. Geçtiğimiz yıllarda Bitcoin ticareti de yapan tanınmış emtia trader’ı Peter L. Brandt, XRP’yi OTC menkul değeri olarak isimlendirdiği bir tweet yayınladı. Ayrıyeten analist XRP varsayımını de paylaştı.

Peter Brandt: XRP’de bir “Baş ve Omuzlar” modeli beliriyor!

Peter Brandt, bir “Baş ve Omuzlar (Head and Shoulders)” modeli beklediği XRP/USDT grafiği paylaştı. Ancak Peter Brandt, OTC menkul değer ticareti yapmadığını belirtti. Yani analist, XRP‘yi OTC menkul değeri olarak isimlendirdi. Ticaret efsanesi, ne yaparsa yapsın XRP’nin onun için ilgi cazibeli olacağını ekledi. Bir kullanıcının yorumu üzerine Peter Brandt, Ripple’a bağlı token ile ilgili tavrını açıkça paylaştı:

XRP, Ripple Labs tarafından verilen bir menkul değerdir.

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, efsanevi emtia analisti, geçmişte Ripple’ın XRP’sini çoktan çöpe attı ve onu manipüle edilmiş bir aldatmaca olarak isimlendirdi. Peter Brandt, 2019 sonbaharında, SEC’in kriptonun nasıl çalıştığını anlasaydı XRP’yi bir menkul değer olarak ilan edeceğini belirtti.

Efsanevi analist: Ripple (XRP)’ı short’lamıyorum!

Aralık 2020’de Peter Brandt, SEC’in Ripple’a karşı açtığı davayı övmek için Twitter’ı kullandı. Bununla birlikte analist, XRP de dahil olmak üzere kripto para ünitelerini asla short’lamadığını belirtti. Bunun nedeni analiste nazaran, kripto short’lamasının kimi “borsaların patlamasına” neden olabilmesidir.

Bununla birlikte, XRP’yi eleştirmesine karşın, Peter Brandt bu hususta tweet atmaya devam ediyor. Yani Peter Schiff’in Bitcoin ile olan duruma misal bir durum. Ripple ve SEC birinci kere dün hakim karşısına çıktı. Ripple, SEC’i XRP’nin menkul değer durumu hakkında borsaları 2019’da olduğu üzere uyarmamakla suçluyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar