Mart 6, 2021
Cardano Kurucusuna Nazaran Ağı Birçok Değerli Güncelleme Bekliyor!

Cardano Kurucusuna Nazaran Ağı Birçok Değerli Güncelleme Bekliyor!

Son dakika Cardano Kurucusuna Nazaran Ağı Birçok Kıymetli Güncelleme Bekliyor! haberi ,

Cardano kurucusu Charles Hoskinson’a nazaran Cardano önümüzdeki 60 ila 90 gün içinde birçok kıymetli güncelleme görebilir.

Financial Fox röportajına nazaran Hoskinson, önümüzdeki iki ila üç ay içinde birçok “akıllı sözleşmenin” ağa geleceğini açıkladı.

IOHK yöneticisi ayrıyeten geçtiğimiz birkaç ayda Hoskinson’ın Cardano’ya dayanak dahil etmek gayesiyle Celsius, SingularityNET, Fireblocks ve Prime Trust’ın ardındaki gruplarla buluştuğunu açıkladı. “Bu varlıklardan hangisinin evvel entegrasyon alacağına karar vermek güçlü oldu,” diye de ekledi:

“Bu gerekli. Merkezi olmayan uygulamalar (dApps) için buna gereksinimimiz var. Kurumsal yatırımcıların gelebilmesi için, daldan pek çok insanın gelebilmesi için muhtaçlığımız var. Şu anda şirket olarak vaktimizin birçoklarını da bunlar tüketiyor.”

Entegrasyon takımı, çeşitli platformlarda Cardano dayanağını tanıtmak için çalışırken, Cardano Vakfı’nın araştırma kolunun yeni teşebbüsler üzerinde çalıştığı söyleniyor. Hoskinson, devam etmekte olan kimi duyurulara yorum yaparak şunları söyledi:

“Akıllı mukavele geliştirme dizaynında uzmanlaşmış bir akıllı kontrat enstitüsü üzere birkaç yeni şey duyuracağız.”

Yönetici, büyük olasılıkla IOHK’nın oradaki mevcut münasebetleri ve Wyoming’in bu kavramların pratik uygulamasına ait genel duruşu nedeniyle yeni duyuracağı gelişmelerin Wyoming Üniversitesi’nde tanıtılacağını söyledi.

Cardano, Mary hard fork’unu 1 Mart’ta ana ağa alacak

Kriptokoin.com olarak daha evvel de bildirdiğimiz üzere Mary hard fork’unun, 1 Mart’ta resmi olarak ana ağda yayına alınacağı; uzun vakittir beklenen çok-varlıklı fonksiyonelliği Cardano ağına getireceği belirtilmelidir. Hatta, yakın tarihli bir blog gönderisinde platform, akıllı mukavelelerin kısa bir mühlet içinde geleceğini belirtmesine karşın; Cardano’da lokal bir token oluşturmaları gerekmediğini tez etti.

Cardano Vakfı, “Yerel varlıklar, çok çeşitli eşsiz gerçek dünya ve dijital varlıkları temsil etmek için kullanılabilen, takas edilemeyen token’ları; yani NFT’leri çıkarmak için kullanılabilir,” sözlerini kullandı.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar