Mart 6, 2021
Sıcak Gelişme: Binance Bu Altcoin’i Listeliyor! Fiyat Yüzde 950 Yaptı

Sıcak Gelişme: Binance Bu Altcoin’i Listeliyor! Fiyat Yüzde 950 Yaptı

Son dakika Sıcak Gelişme: Binance Bu Altcoin’i Listeliyor! Fiyat Yüzde 950 Yaptı haberi ,

Önder Bitcoin ve altcoin borsası Binance, UniLend (UFT) isimli altcoin projesini listelediğini duyurdu. Kripto para duyuruyla sert yükseldi ve günlük bazda yüzde 170 oranında arttı. Altcoin’in fiyatı aylık bazda ise %950’nin üzerinde arttı.

Binance, UniLend (UFT)’yi listeledi! Fiyat yüzde 950’yi aştı

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, UniLend (UFT) isimli altcoin projesini bugün saat 12:00’de platformunda listeledi. Kripto paranın fiyatı, Binance’nin duyurusunun akabinde sert yükseldi ve 4,47 dolar ile ATH yaptı. UniLend, gün içinde 1,65 dolar düzeylerinden 4,47 dolara kadar çıktı ve yüzde 170 oranında yükseldi. UniLend (UFT), haftalık bazda ise %200 oranında bedel kazanırken aylık bazda %950’nin üzerinde  yükseldi. Binance resmi internet sitesi aracılığıyla hususa yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, UniLend’i (UFT) Innovation Zone’de listeleyecek ve 23.02.2022 tarihinde UFT/ETH ve UFT/BUSD alım satım çiftleri için ticareti açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak borsaya UFT yatırmaya başlayabilirler. Innovation Zone, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve öbür tokenlerden daha yüksek risk teşkil etmesi olası yeni, yenilikçi tokenleri alıp satabilecekleri özel bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’da süreç yapmadan evvel, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve Birinci Sorumluluk Reddi’nin bir kesimi olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekir. Lütfen Innovation Zone’deki ticaret çiftlerinde rastgele bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın. UFT, olağan riskten daha yüksek bir risk içeren nispeten yeni bir tokendir ve bu nedenle büyük olasılıkla yüksek fiyat oynaklığına tabi olacaktır. Ticarete geçmeden evvel, kâfi risk idaresi uyguladığınızdan, UFT’nin temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve projeyi tam olarak anladığınızdan lütfen emin olun. UFT Listeleme Fiyatı: 0 BNB.

Altcoin projesi UniLend (UFT) nedir?

UniLend, spot ticaret hizmetlerini ve para piyasalarını akıllı kontratlar yoluyla borç verme ve hizmetlerle birleştiren müsaadesiz bir DeFi protokolüdür. UniLend tıpkı anda rastgele bir ERC-20 tokeninin borç verme ve ödünç alma için teminat olarak kullanılmasını sağlarken, birebir vakitte kullanıcılara varlıklarını platform içinde ticaret yapma imkanı sağlar. Kullanıcılar, likidite sağlama yoluyla, likidite havuzu paylarına orantılı olarak fiyat kazanabilirler.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar