Şubat 26, 2021
Taylan Antalyalı sessizliğini bozdu

Taylan Antalyalı sessizliğini bozdu


son dakika Taylan Antalyalı sessizliğini bozdu haberleri,

Galatasaray’ın bu dönem en başarılı futbolcuları ortasında başı çeken Taylan Antalyalı çalışmasının karşılığını aldı. Son iki maçta yedek kalmasına rağmen orta alanda sergilediği tesirli futbolu ile Avrupa kadrolarının da ilgisini çekti.

Bilhassa de İtalyan gruplarının… Milan, Atalanta, Sassuolo ve Monza’nın scout gruplarının, 26 yaşındaki futbolcuya takibe aldığı belirtilirken kalan haftalarda performansında bir değişiklik olmazsa bu ekiplerin dönem sonunda Galatasaray’ın kapısını çalmaya hazırlandığı kaydedildi.

“HAYALİM AVRUPA LAKİN EVVEL GALATASARAY”

Grubun muvaffakiyetinden diğer bir şey düşünmediğini belirten Taylan, “Çok çalışıp tekrar formayı kapacağım” derken, İtalyan kulüplerinin ilgisi içinse, “İstenmek hoş bir şey. Olağan ki Avrupa’da oynama hayalim var. Fakat şu an yalnızca Galatasaray’ın başarısına ve şampiyonluğuna odaklanmış durumdayım” dedi.

BU DÖNEM 28 MAÇTA OYNADI

Taylan Antalyalı bu dönem 28 maçta forma giyerken bunların 27’sinde birinci 11’de forma giydi.

Orta alanda her yere yetişen ve rakiplerine adım attırmaya futbolcu ayrıyeten 1 gol, 2 asistlik de skor katkısı yaptı. [A Spor]  

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar