Şubat 27, 2021
Ünlü Kripto Borsası ETH, BNB ve ERC-20 Cüzdanlarını Devre Dışı Bıraktı!

Ünlü Kripto Borsası ETH, BNB ve ERC-20 Cüzdanlarını Devre Dışı Bıraktı!

Son dakika Ünlü Kripto Borsası ETH, BNB ve ERC-20 Cüzdanlarını Devre Dışı Bıraktı! haberi ,

Bitcoin, Ethereum ve öteki kripto para üniteleri kırmızı bölgeden çıkmak için gayret ederken ABD merkezli borsa Poloniex, kullanıcıların Ethereum ve ERC-20 cüzdanlarına erişimini süreksiz olarak durdurdu. Borsanın açıklamasına nazaran platform bakım sürecinden geçiyor.

“ETH ve ERC-20 token cüzdanlarımız şu anda bakım için devre dışı bırakılmıştır. Cüzdanlar yine etkinleştirildiğinde bu tweet dizisini güncelleyeceğiz.”

Borsa, bakımlar tamamlanır tamamlanmaz cüzdanları etkinleştireceğine dair kelam verdi.

Platform ayrıyeten BNB ve BEP-2 cüzdanlarına erişimi de süreksiz olarak durdurdu.

Benzeri bir biçimde, 17 Şubat’ta da Poloniex, borsa bakım modundayken başka tüm operasyonlarını durdurmuştu. O vakitler Poloniex, beklenmedik bir meseleyle karşılaşmıştı ve bir soruşturma başlatmıştı.

Teknik dayanak grubu, kullanıcılara fonlarının inançta olduğuna dair garanti verdi. Öte yandan, soruşturmanın sonuçları açıklanmadı. Bununla birlikte Twitter sayfasına bakıldığında, Poloniex’in son birkaç gündür çeşitli kripto paralara konut sahipliği yapan cüzdanları devre dışı bıraktığı ve akabinde tekrar açtığı gözlemleniyor.

Yazım sırasında Poloniex, kelam konusu durumun sonlandığına dair rastgele bir açıklama yapmadı. Açıklama yapıldığında, yazı güncellenecektir.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar