Şubat 27, 2021
Beşiktaş mali disiplini sürdürecek

Beşiktaş mali disiplini sürdürecek


son dakika Beşiktaş mali disiplini sürdürecek haberleri,

Misyona geldiği günden bu yana transfer başta olmak üzere tüm çalışmalarında Beşiktaş’ın ekonomik menfaatlerini ön planda tutan Lider Ahmet Işık Çebi, birebir mali disiplini uygulamaya devam edecek.

Performansa dayalı kontratlarla borç içerisindeki kulübün mali yükünü bir nebze de olsa hafifleten Lider Çebi’nin talimatıyla önümüzdeki devirde bu prensiplere uymayan hiç kimseyle kontrat imzalanmayacak. Bu siyaset çerçevesinde Hulk, Mandzukic, Nazım Sangare ve Kalinic üzere isimlerden vazgeçen Beşiktaş İdaresi dönem başında Caner Erkin ve Gökhan Gönül’ün gitmesini de göze almıştı.

N’Sakala için teklif güncelleyen, Dorukhan’a taviz vermeyen, Gökhan Töre ve Aboubakar üzere isimlerle performansa dayalı muahede imzalayan Lider Ahmet Işık Çebi, yaz transfer devrinde bu siyasetten taviz vermeyecek. Mali disiplin sayesinde ekibin maaş ve primlerini geçmişe nazaran vaktinde ödeyen ve işçinin de maaşlarını geciktirmeyen Lider Çebi, transfere bakacak yöneticilere bu doğrultuda pazarlıklar yapılmasını söyledi.

Kadronun bütçesini önümüzdeki dönem daha da aşağıya çekerek, az harcamayla büyük muvaffakiyetler elde etmek isteyen Beşiktaş İdaresi, tüm dünyada, yerli ve yabancı olmak üzere genç oyuncular yüklü bir transfer listesi oluşturdu. Takıma yapılacak destekler konusunda mümkün olduğu kadar bu listeye bağlı kalınacağı vurgulandı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar