Mart 2, 2021
Ersin Destanoğlu, Lyon’un teklifini reddetti

Ersin Destanoğlu, Lyon’un teklifini reddetti


son dakika Ersin Destanoğlu, Lyon’un teklifini reddetti haberleri,

Beşiktaş’ın başarılı kalecisi Ersin Destanoğlu’nun, Avrupa’nın değerli kulüplerinden biri olan Lyon’dan gelen transfer teklifini kabul etmediği ortaya çıktı. Fransız grubunun Ersin’e, dünyaca ünlü kalecinin gerisinden 2 ya da 3 dönem yedek bekleyip pişmeyi daha sonra da birinci kaleci olarak grupta kalmasını önerdiği belirtildi. Ersin’in ise teklifi getiren menajere “Beşiktaş’ın kalesinde birinci kaleciyim ve direkt oynuyorum. Avrupa’ya gitmek elbette onurdur. Fakat Beşiktaş’ın birinci kalecisi olmak daha büyük onur. Şayet beni o kadar beğeniyorlarsa, burada izlemeye devam ederler. Şayet o düzeye ulaşırsam, Beşiktaş’a tekliflerini yaparlar, kabul edilirse de alırlar” karşılığını verdi.

LİDER ÇEBİ’DEN TEŞEKKÜR

Siyah-beyazlıların genç kalecisine gelen bu teklif ve verdiği olumsuz cevap Lider Ahmet Parıltı Çebi’nin kulağına gitti. Genç kaleciyle Ümraniye’de bir ortaya gelen ve “Seninle gurur duyuyorum” diyen Lider Çebi’nin “Zamanı geldiğinde her türlü yanındayız, merak etme” diyerek Avrupa’ya transferine müsaade vereceğini söz etti.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar