Şubat 27, 2021
Trabzonspor’da en kritik gün

Trabzonspor’da en kritik gün


son dakika Trabzonspor’da en kritik gün haberleri,

Fenerbahçe ile konutunda değerli bir 90 dakika oynayacak Trabzonspor’da test sonuçları bekleniyor. Başakşehir karşısında koronavirüsten etkilenen 7 oyuncusundan mahrum çaba eden Trabzonspor’da gözler bugün yapılacak testlere çevrildi. Yaklaşık 10 gündür karantinada bulunan oyuncular bugün yine covid testine girecek.

Sıhhat durumlarının son derece güzel olduğu bildirilen futbolcuların sonuçlarının negatif çıkması durumunda yarından itibaren kadroyla idmanlara başlayacağı vurgulandı.

Pazar günü oynanacak Fenerbahçe maçı öncesi futbolcularından yeterli haber bekleyen teknik yönetici Abdullah Avcı’nın maç takımını da üç günlük performanslarına nazaran belirleyeceği bildirildi.

Karantinada olmalarına rağmen teknik heyetin kendilerine verdiği programa nazaran meskenlerinde çalışmalarını aksatmayan 7 oyuncunun moral açıdan da uygun durumda olması Abdullah Avcı’nın yüzünü güldürdü. Trabzonspor grubu Türkiye Futbol Federasyonu’nun belirlediği prosedür gereği cuma günü kadro halinde son sefer teste girecek. Kadrolar maçlarından 48 saat evvel test yaptırıyor.

Sürpriz prim

Abdullah Avcı’nın misyona gelmesinden sonra dayanılmaz bir çıkış yakalayan bordo-mavili grupta, Lider Ahmet Ağaoğlu ve idare Fenerbahçe maçına büyük ehemmiyet veriyor. Pazar günkü müsabakanın kazanılması durumunda futbolculara özel bir prim vermeyi planlayan Ağaoğlu, tesislerde idmanları izleyerek kadroya moral aşılamayı da düşünüyor. Lider Ahmet Ağaoğlu, teknik yönetici Abdullah Avcı ile de bir ortaya gelerek topluluğun kendisine duyduğu inancı lisana getirecek.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar