Nisan 10, 2021
Milan, Inter ve Ozan Kabak! Liverpool’dan evvel istediler

Milan, Inter ve Ozan Kabak! Liverpool’dan evvel istediler


son dakika Milan, Inter ve Ozan Kabak! Liverpool’dan evvel istediler haberleri,

Devre ortasında Schalke’den Liverpool’a transfer olan Ozan Kabak ile ilgili İtalyan basını gerçekleşmeyen Milan ve Inter görüşmelerini haber yaptı.

Tezlere nazaran Milan ligde berbat giden Schalke’den Ozan Kabak’ı transfer listesine ekledi lakin ezeli rakipleri Inter de tıpkı devirde 2000 doğumlu stoper için devreye girdi. Bilhassa Skriniar’ın Tottenham’a transfer olma ihtimalinde Inter’in alacağı birinci isim olan Ozan Kabak’ın Conte’nin takımınının kapısından döndüğü belirtildi. Lakin Inter ile Tottenham Skriniar’ın bonservisi konusunda anlaşamayınca bu transfer gerçekleşmedi ve Ozan Klopp’un isteğiyle Liverpool’a imza attı.

İtalya’daki piyasasının hala var olduğu konuşulan Ozan Kabak için Inter ihtimalinin hala devam ettiği lakin Ulusal stoperin Liverpool tarafından bonservisinin alınmama ihtimalinin de düşük olduğu kaydedildi.

Ozan Kabak devre ortasında Liverpool’a satın alma opsiyonuyla Schalke’den kiralanmıştı. Ozan Kabak’ın Liverpool için satın alma opsiyonunun 33 milyon euro olarak biliniyor.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar