Nisan 10, 2021
20.000 Doları Öngören Wall Street Efsanesi: Bitcoin’in Sıradaki Adımı Bu Seviyelere!

20.000 Doları Öngören Wall Street Efsanesi: Bitcoin’in Sıradaki Adımı Bu Seviyelere!

Son dakika 20.000 Doları Öngören Wall Street Efsanesi: Bitcoin’in Sıradaki Adımı Bu Seviyelere! haberi ,

Galaxy Digital’den Mike Novogratz, Bitcoin (BTC)’in bir sonraki adımda yükselişini 100.000 dolara çıkarabileceğini öne sürüyor.

Mike Novogratz: Bitcoin fiyatı 100.000 dolarlık bir amaca ulaşabilir

Galaxy Dijital CEO’su Mike Novogratz, yeni verdiği bir röportajda kıymetli iddialarda bulundu. Mike Novogratz’a nazaran, BTC 100.000 dolarlık bir amaca ulaşabilir. Ayrıyeten ünlü milyarder, Bitcoin’in benimsenme suratını “şok edici” olarak nitelendirdi. Wall Street efsanesi Mike Novogratz, bahse yönelik şunları söyledi:

Yıl sonuna kadar 100.000 doları kırarsak beni hiç şaşırtmaz. Ve yalnızca kestirim ettiğim üzere değil. Arkama bakıyorum ve gelen tüm bu yeni projeleri görüyorum… Amerika’daki her büyük banka bir varlık idaresi eseri üzerinde çalışıyor.     

Bu ayın başlarında ünlü milyarder, “her” Amerikan şirketinin Tesla’nın Bitcoin atılımını takip edeceğini argüman etti. Mike Novogratz, konya yönelik şunları söyledi:

Amerika’daki her şirketin tıpkı şeyi yaptığını göreceksiniz.

Mike Novogratz’ın başarılı 20.000 dolarlık çağrısı!

Evvelce alay konusu olan Mike Novogratz’ın iddiaları son vakitlerde başarılı oluyor. Nisan 2020’de Mike Novogratz,  en büyük kripto para ünitesinin 2020’nin sonunda 20.000 doları geri alacağını doğru bir halde tahmin etti.

Galaxy Digital CEO’su ayrıyeten bu boğa koşusu sırasında, çalışan sayısını yüzde 40 artırmayı planlayarak çok daha fazlasını yapıyor. Karşılaştırma için 2020’nin başlarında işçisini yüzde 15 azaltmak zorunda kaldı.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar