Nisan 10, 2021
Hatayspor, Ömer Erdoğan’ın mukavelesini uzattı

Hatayspor, Ömer Erdoğan’ın mukavelesini uzattı


son dakika Hatayspor, Ömer Erdoğan’ın kontratını uzattı haberleri,

Hatayspor, teknik yönetici Ömer Erdoğan’ın mukavelesinin 2 yıl daha uzatıldığını açıkladı.

İşte yapılan resmi açıklama…
Teknik yönetici Ömer Erdoğan ve takımı iki dönem daha Atakaş Hatayspor’da. Ömer Erdoğan ve grubuna misyonlarında sonsuz muvaffakiyetler dileriz.

İmza merasimi öncesi kısa bir konuşma yapan Ömer Erdoğan; “Hatay’a geldiğimden beri kulüpte ve kentte beşerler tarafından çok uygun karşılandım. Hatayspor’un teknik yöneticisi olmaktan büyük onur duyuyorum. Bana güvendikleri için Onursal Liderimiz Doç. Dr. Sayın Lütfü Savaş’a ve tüm yöneticilerimize çok teşekkür ederim. Bu grup için başarılı bir gelecek oluşturmaya çabalıyoruz. Kısa vakitte çok emek vererek ülke futbolunun en üst arenasında kentimizin ve grubumuzun ismini duyurmanın memnunluğunu yaşıyoruz. Çalışma arkadaşlarıma ve futbolcularıma da çok teşekkür ediyorum. Natürel ki çok kısa vakitte bana evimdeymişim üzere hissettiren taraftarlarımıza da minnettarım. Tüm konsantrasyonumuzla 2.5 yıl daha burada olacağımız için çok memnunum. Bu kenti seviyorum. Burası özel bir kulüp. Kendimizi konutumuzda hissediyoruz. Bu yeni mukavele tüm topluluğumuza güzel olsun.” tabirlerini kullandı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar