Nisan 10, 2021
Sergen Yalçın: “Nisan ayı final olacak”

Sergen Yalçın: “Nisan ayı final olacak”


son dakika Sergen Yalçın: “Nisan ayı final olacak” haberleri,

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Sergen Yalçın, Denizlispor’u 3-0 yendikleri maçın akabinde konuştu.
Maçı kıymetlendiren Yalçın, “Kazanmak çok değerli bu cins maçlarda. Herkes uğraş ediyor. Aşağıda düşmeye, üstte gayeye oynayan gruplar var. Herkesin maksadı var. Maçların kolay olma ihtimali yok. Her maç sıkıntı olacak. Çok erken 3-0 oldu. Oyun rölantiye döndü. Oyuncular keyfi davranmaya başladı. Sonlarda da bayağı bir durum vardı. Daha farklı olabilirdi. Orta verdik. Ortadan sonra dönüşler kolay olmuyor. Birinci yarıdaki 3 haftalık ortayla, bu orta tıpkı değil. Bu kere dinlendirdik. Tekrar lige başladık. Yine konsantre olacağız. Salı günü sıkıntı bir Malatya deplasmanı var. Hafta sonu Gaziantep var. Gayret edeceğiz ve kazanmaya çalışacağız.” dedi.

Şampiyonlukla ilgili görüşlerini aktaran Sergen Yalçın, “Savaşmaya devam ediyoruz. Ligde ve kupada hedefteyiz. Mart ayı geldi. Ağustos ayından bu yana çalışıyoruz. 6-7 aydır çalışıyoruz. Yarışmacı olmak, gaye grup olmak dönem başında istediğimiz bir şeydi. Bu konuma kadar getirebildik. Devamına bakacağız artık. Sıkıntı bir lig. Çok fazla maç var. Kolay değil oyuncular için de. İnşallah üstesinden geliriz. Erken şimdi. Buraları atlatabilirsek nisan ayı lig için final ayı olabilir herkes için. Gayede olan 4 büyük topluluk var. Ben herkesin bahtı olduğunu düşünüyorum. Önümüzde daha 2-2.5 ay var. Göreceğiz ne olacağını…” tabirlerini kullandı.

Vida’nın sakatlığının durumu sorulan genç hoca, “Vida’nın çok değerli bir şeyi olduğunu düşünmüyorum lakin hekimlerle şimdi konuşmadım.” yanıtını verdi.

 

 

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar