Nisan 10, 2021
Emrah Bayraktar: “Adanaspor’da takımdaşlık ruhu gelişti”

Emrah Bayraktar: “Adanaspor’da takımdaşlık ruhu gelişti”


son dakika Emrah Bayraktar: “Adanaspor’da takımdaşlık ruhu gelişti” haberleri,

TFF 1. Lig gruplarından Adanaspor’un teknik yöneticisi Emrah Bayraktar, gayelerinin, bu sene erkenden ligi inançlı bir noktada bitirip daha sonra da yetiştirdikleri oyunculara baht vererek kimilerini yavaş yavaş yeni döneme hazırlamak olduğunu söyledi.

Bayraktar, AA muhabirine, oyuncularının hepsiyle kısa vakitte çok hoş bir ahenk yakaladığını belirtti.

Çok karakterli bir oyuncu kümesine sahip olduklarını aktaran Bayraktar, “Bu beni çok memnun ediyor. Kimyamızın da tuttuğunu söyleyebilirim. Birbirimizi çok seviyoruz. Esasen bu etkileşim olmasaydı, bu his karşılıklı olmasaydı istediğinizin karşılığını alanda alamazsınız.” diye konuştu.

Bayraktar, birçok futbolcusunu evvelden tanımasının da avantaj olduğunu anlatarak, “Burada tanıştıklarımızla da kimyamızın uyması bizi biraz daha bu manada grup olma noktasında bir noktaya getirdi.” sözünü kullandı.

Kendileri için her maçın değerli olduğunu vurgulayan Bayraktar, kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Sahadaki gayretten çok memnunum. Doğal ki yalnızca uğraş değil topa da sahip olmak lazım. Biraz daha olumlu futbol oynama noktasında kendimizi geliştireceğiz lakin futbolcularımın göstermiş olduğu emekten dolayı çok memnunum. Futbolcularımın hepsini maçlardan sonra tebrik ediyorum. Amacımız, bu sene erkenden ligi inançlı bir noktada bitirip daha sonra da yetiştirdiğimiz oyunculara baht vererek kimilerini yavaş yavaş önümüzdeki döneme hazırlamak. Ne vakit ki o inançlı noktaya gelirsek futbolculara o vakit talih vermek istiyorum.”

– “Her hafta rakibe uygun bir stratejiyle alana çıkıyoruz”

Bayraktar, maç stratejilerini rakibe uygun belirlediklerini lisana getirerek, şunları kaydetti:

“Her hafta rakibe uygun bir stratejiyle alana çıkıyoruz. Buna uygun oyuncu tercihleri ve yaklaşık 50 senaryoyla alana çıkıyoruz. Adanaspor’da takımdaşlık ruhu gelişti, oyuncularımız keyifli. Ben de onlarla çalışmaktan ötürü çok memnunum. Ümit ediyorum bu keyfimiz devam eder. En kısa vakitte tribünlerde taraftarlarımızı da görmek istiyorum. Futbolun en kıymetli öğelerinden biridir taraftar. Beşerler oynarken izlenme hissiyle oynar. Onları motive eden bir histir izlenmek. Adanaspor taraftarı çok özel bir taraftardır. İnşallah onlarla bir gün bu stadı doldurmuşken buluşacağız. Bu benim en büyük hayallerimden biri.”

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar