Nisan 11, 2021
Sıcak Gelişme: Bu Altcoin Hacklendi ve Fiyat Çöktü! Bilanço Büyük…

Sıcak Gelişme: Bu Altcoin Hacklendi ve Fiyat Çöktü! Bilanço Büyük…

Son dakika Sıcak Gelişme: Bu Altcoin Hacklendi ve Fiyat Çöktü! Bilanço Büyük… haberi ,

DeFi  projesi olan Furucombo, hack saldırısına uğradı. Altcoin projesi bu taarruz nedeniyle 14 milyon dolarlık fon kaybetti. Projenin mahallî tokeni olan COMBO ise hücumun akabinde yüzde 60 düştü.

DeFi  projesi olan Furucombo, hack saldırısına uğradı! Fiyat çakıldı

DeFi  projesileri son günlerde hack akınları ile vuruluyor. Bugün bu hücumlara bir yensi eklendi. Bir DeFi  projesi olan Furucombo, hack saldırısına uğradığını açıkladı.  Furucombo takımı mevzuya yönelik resmi açıklamada bulundu ve bir hacker tarafından Furucombo proxy’sinin güvenlik ihlaline uğradığı belirtti. Bu taarruz nedeniyle proje grubu, kullanıcılardan onayları iptal etmelerini istedi.

Furucombo grubu mevzuya yönelik bir açıklama daha yaptı ve atağın temel nedeninin bulunduğunu belirtti. Ayrıyeten Furucombo, sorunun giderildiğini ve fonları artık inançta olduğunu da söyledi. Lakin altcoin projesi bu taarruz nedeniyle 14 milyon dolarlık fon kaybetti. Bu fon kayıpları için grubun gerekli çalışmaların yaptığı da açıklamada yer aldı.

Hack saldırısı sonucunda bu altcoin projelerinde kayıplar verildi!

Furucombo’nun hack saldırısı sonucunda kaybedilen kripto paralar şunlardır; stETH, USDC, USDT, DAI, aWBTC, aWETH, aETH, aAAVE, WBTC, CRV, LINK, cETH, cUSDC, cWBTC, BAO, PERP, COMBO, PAID, UNIDX, GRO ve NDX. Projenin mahallî tokeni olan COMBO ise akının akabinde çakıldı ve yüzde 60 düştü. Kripto paranın fiyatı 6,5 dolar düzeylerinden 2,7 dolar düzeylerine kadar kaydı.

Kripto para ünitesi  Furucombo (COMBO), yazım sırasında yüzde 45 oranında düşüşle 2,94 dolar düzeyinden süreç görüyor. Altcoin şu anda 16,2 milyon dolarlık bir piyasa pahasına sahip. COMBO yazım sırasında piyasa bedeliyle 12,8 milyon dolarlık bir son 24 saatlik süreç hacmini yönetiyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar