Nisan 10, 2021
Elon Musk’ın Tweetleriyle Coşan Dogecoin Artık ATM’lerde

Elon Musk’ın Tweetleriyle Coşan Dogecoin Artık ATM’lerde

Son dakika Elon Musk’ın Tweetleriyle Coşan Dogecoin Artık ATM’lerde haberi ,

CoinFlip, Dogecoin DOGE’un küçük yatırımcıların artık sembolü haline geldiğini belirtiyor. Tanınan köpek temalı kripto para ünitesi Dogecoin’in  hayranları artık ABD’deki 1.800 ATM noktasından alışveriş yapabilirler.

Dogecoin ATM’lerde

ATM sağlayıcısı CoinFlip’in Salı günkü tweet’ine nazaran, şirket DOGE’nin artan popülaritesinden en uygun halde yararlandığı için DOGE artık ağında nakit olarak satın alınabiliyor.

DOGE, 2013 yılında piyasaya sürüldü. Sempatik Shiba Inu logosu ve koine çok bağlı topluluğu sayesinde süratle popülerliğini artırdı.

Elon Musk ve DOGE

Daha yakın vakitlerde, Elon Musk, Snoop Dogg ve rocker Yeniden Simmons üzere büyük isimler tarafından onaylanan ve benimsenen Dogecoin’in fiyatı yükseldi. DOGE, toplumsal medya kümelerinin GameStop (GME) üzere pay senetlerini pumplamasıyla sonuçlanan ticaret çılgınlığına da kapıldı.

CoinFlip sözcüsü yaptığı açıklamada şu tabirlere vurgu yapıyor:

CoinFlip her vakit küçük işletmeler ve perakende müşterilere ilgi duydu. Son yaşananlarla Dogecoin paradigma değiştirerek kendisinin bir latife koinden çok daha fazlası olduğunu gösterdi. DOGE artık net bir formda küçük yatırımcıların bir sembolü durumunda.

CoinFlip ATM’leri müşterilere halihazırda Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, Komodo, Chainlink, Stellar ve Tron alım satımları yapma hizmetini sunuyor.

Firmanın ağı, Şubat 2020’de yaklaşık 451 makineden bugün yaklaşık 1.800’e gelerek süratle genişledi. Şirket bu sayıyı yılsonuna kadar 4.000’in üzerine çıkarmayı planladığını söyledi.

Kripto para ATM’lerinin yayılması birebir vakitte bu alanın giderek daha fazla benimsenmesi manasına geliyor. Önümüzdeki vakit dilimlerinde muhtemelen çabucak her yerde karşılaşacağımız Kripto Para ATM’leri gerçeği ile yüz yüze kalacağız.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar