Nisan 10, 2021
Diego Perotti: “Sakatlığım için palavralar söylendi”

Diego Perotti: “Sakatlığım için palavralar söylendi”


son dakika Diego Perotti: “Sakatlığım için palavralar söylendi” haberleri,

Fenerbahçe’nin Arjantinli oyuncusu Diego Perotti, sakatlığı ve mesleğiyle ilgili açıklamalar yaptı.

32 yaşındaki yıldız, “Totti ile 1.5 dönem bir arada oynadım. Mesleğinin son periyoduydu. Roman Riquelme ve Lionel Messi ile birlikte oynadım. Maradona’nın teknik yöneticiliğini yaptığı kadroda oynadım. Ben çok bahtı biriyim.” dedi.

Riquelme, birlikte oynadığım en uygun oyuncuydu.” diyerek kelamlarını sürdüren Perotti, “Bunu Messi’yi dışarıda bırakarak söylüyorum. Roman sahiden en uygunuydu. Ayrıyeten, Lionel Messi ve Andres Iniesta’nın formaları koleksiyonumda var. Katiyen en âlâ kesimler.” tabirlerini kullandı.

“ARJANTİN’DEN DAHA İYİ”

Bir gün Arjantin’e dönüp dönmeyeceğiyle ilgili gelen soruya Perotti, “Yurt dışındaki hayat standartları, Arjantin’e nazaran çok daha âlâ. Bilhassa güvenlik açısından. Fakat, ailemi yılda bir defa görmeye hala alışamadım. Şu evrede çocuklarımı çok daha fazla düşünüyorum.” karşılığını verdi.

“GERİ DÖNMEME BİRAZ DAHA VAR”

Alanlara ne vakit döneceğiyle ilgili gelen soruya Perotti, “Yaşımdan dolayı olmam gereken bir ameliyat vardı. Bu bahiste çok fazla palavralar söylendi. Geri dönmeme biraz daha var ve sonra geri döneceğim. Yine futbol alanlarında olacağım.” kelamlarıyla konuşmasını noktaladı. 

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar