Nisan 10, 2021
Mustafa Muhammed hala şokta: “Kimseyi görmedim bile”

Mustafa Muhammed hala şokta: “Kimseyi görmedim bile”


son dakika Mustafa Muhammed hala şokta: “Kimseyi görmedim bile” haberleri,

Galatasaray’ın orta transferde takımına kattığı ve attığı gollerle kısa müddette ekibin vazgeçilmez isimlerinden biri olan Mustafa Muhammed, Ankaragücü maçında gördüğü kırmızı kartın şokunu üzerinden atamadı.

Formunun doruğundayken, kadrosunu yalnız bırakmak zorunda kaldığı için arkadaşlarından maç sonu özür dileyen Mısırlı forvetin, “Bu türlü bir konumda kırmızı kart gördüğüm için ben de çok şaşkınım. Katiyen kasıt yoktu, konumumu korumak isterken kimseyi görmedim bile” sözlerini kullandığı öğrenildi.

Kadro arkadaşları ise futbol ömründe bu türlü problemlerin yaşanabileceğini hatırlatarak, Muhammed’e takviye verdi.

KIRMIZININ İPTALİ İÇİN MÜRACAAT

Galatasaray, Mustafa Muhammed’in kırmızı kartının iptali için MHK’ya müracaatta bulundu.

Kulüpten yapılan açıklamada “Ankaragücü-Galatasaray karşılaşmasında futbolcumuz Mustafa Muhammed’in kırmızı kartla ihracı kararının önemli ve aşikâr derecede yanılgılı olduğuna dair tespit yapılması ve bu tespitlerin yazılı olarak ilgili kurumlara ve kulübümüze bildirilmesi konusunda Merkez Hakem Konseyi kararı emsal gösterilerek, Futbol Federasyonu MHK Başkanlığı’na başvurulmuştur” denildi.

Gözler artık Merkez Hakem Heyeti’nin yanıtına çevrildi.  

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar