Nisan 10, 2021
Ünlü Kripto Platformu, Chainlink Yatırımcılarına Müjdeli Haberi Verdi!

Ünlü Kripto Platformu, Chainlink Yatırımcılarına Müjdeli Haberi Verdi!

Son dakika Ünlü Kripto Platformu, Chainlink Yatırımcılarına Müjdeli Haberi Verdi! haberi ,

Kripto borç verme platformu BlockFi, Chainlink (LINK) yatırımcılarını sevindirecek bir atak yaptı. Kripto borç verme platformu, artık Chainlink (LINK) yatıran yatırımcılara faiz ödemeleri sunuyor.

BlockFi, Chainlink (LINK) yatırımcılarını sevindirdi: Faiz ödemeleri sunuyor!

Şu anda BlockFi, Bitcoin, Ethereum ve stablecoin’lere ilgi gösteriyor. Kripto borç verme platformunun CEO’su ve kurucu ortağı Zac Prince’e nazaran, sadece Şubat ayında yatırımcılara 35 milyon dolarlık faiz ödemesi dağıtıldı. BlockFi, Twitter’da bu kıymetli hizmetin Chainlink‘e genişletildiğini duyurdu. Zac Prince mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Oluyor, Chainlink Marines: 2 Mart’tan itibaren, BlockFi ile LINK ilişkinizde kriptoda %5,5 APY kazanabilirsiniz. RT, haberi yaymak için…

2017’de kurulan BlockFi, 2021’in başından bu yana hizmetlerini çeşitli biçimlerde genişletti. Ocak ayında, kredi platformu kurumsal ve ultra yüksek net pahalı müşteriler için tezgah üstü (OTC) süreç masası başlatıldığını duyurdu. Ticaret masası, Bitcoin, Ethereum ve Litecoin üzere büyük hacimli kripto paraları spot ticaret, kredi yetenekleri ve marj ticareti eserleri üzere hizmetlerle destekleyecek.

Şubat ayında şirket, BlockFi Bitcoin Trust’ı başlattı!

Şubat ayında şirket, BlockFi Bitcoin Trust’ı başlattı. Zac Prince’e nazaran, yeni Trust kripto piyasasında daha fazla kurumsal yatırımı teşvik etmeyi amaçlıyor. Zac Prince mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Son aylardaki kurumsal faaliyet seviyesi ve yeni, profesyonel seviyede yatırım araçlarına olan talep göz önüne alındığında, BlockFi Bitcoin Trust’ın zamanlaması ülkü. Bu aracın kullanılabilirliğini perakende aracı kurumlara genişletmek için çalışırken, bu eserin, BlockFi’nin klâsik finans ile kripto paralar ortasında köprü kurma misyonunun merkezinde dijital varlıklara daha fazla yatırım yapılmasını kolaylaştıracağını umuyoruz.

Chainlink (LINK) fiyatında son durum nedir?

Tanınan kripto para ünitesi  LINK, yazım sırasında yüzde 9 oranında düşüşle 26,7 dolar düzeyinden süreç görüyor. Güçlü altcoin şu anda 10,9 milyar dolarlık bir piyasa bedeline sahip. LINK yazım sırasında piyasa bedeliyle 2 milyar dolarlık bir son 24 saatlik süreç hacmini yönetiyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar